Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

5580 e 4 maddesi hk.

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
Matsel23
Yeni Üye

5580 e 4 maddesi hk.

Mesaj gönderen Matsel23 »

Merhaba ben özel bir eğitim kurumunda matematik öğretmeni olarak çalışmaktayım... Bu sene milli eğitim müdürlüğü valilik çalışma iznini iptal etti.. Gerekçe olarak da 2014 cezasını aldığım ve ödemesini yaptığım 75 gün adli para cezası 1500 TL para cezası tabi suçun başlığı Cinsel taciz evet cinsel taciz... Şimdi benim diplomam hiç bir şeye yaramıyor mu... Bu işin bir oluru yok mu... Suçun içeriği de yeni tanıştığım bir kızla telefonda yazışırken ona atacağım cinsel içerikli mesajı başka şehir de yaşayan bir şahsa atmam şahsı da tanımam etmem kendisi AYRICA erkek... Ama hakim bir mesaj için o zaman verdi cezayı hagb verdi ama sonra basit yaralama kavga sonucu aldım cezayı lütfen yardımcı olur musunuz