Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Seri muhakemeyi kabul etmedim iddianame hazırlandı

Suç ve Cezalar, Suç Türleri, Ceza Hesaplama, Hapis, Adli Para Cezası, Adli Kontrol, Ön Ödeme, Uzlaşma, Tutuklama, Arama, Elkoyma, İletişimin Tespiti, Ceza Yargılama Usulü, Tekerrür, İçtima, İştirak...
sonercengiz
Yeni Üye

Seri muhakemeyi kabul etmedim iddianame hazırlandı

Mesaj gönderen sonercengiz »

selamlar trafık guvenlıgını tehlıkeye atmaktan serı muhakeme usulu yargılandım kabul etmedim simdi uyaptan baktıgımda sulh cezada ıddıaname var ama mahkeme tarıhı yok bu surecı yasıyanlar anlatabılır mı mahkeme tarıhı daha sonra mı belırlenecek yoksa adlıyeye gıdıp sorgulamam mı lazım

neolur
Kıdemli * Üye

Re: Seri muhakemeyi kabul etmedim iddianame hazırlandı

Mesaj gönderen neolur »

Mahkeme tarihi belirlenmesi 3 5 ay veya 1 sene sürer sana tebligat gelir yada UYAP'dan takip edebilirsiniz.
interceptor22
Site Üyesi

Mesaj gönderen interceptor22 »

Eğer ilk suçunsa seri mahkeme usulü yargılanmayı seçmenizi önerirdim. Hagb verilir yada para cezasına cevirilirdi. Üstte ki arkadaşın dediği gibi uyaptan takip edebilirsiniz.
sonercengiz
Yeni Üye

Mesaj gönderen sonercengiz »

ilk değil ikinci kez mükerir oluyorum o yüzden Türkiye şartları ne olur bilinmez uzatmayı dusunuyorum 13. sulh ceza da olay tutanagı sabıka kaydı ve iddianame var mahkemeye karsı yazılmıs galiba sanırım mahkeme tarıh vericek onu beklicez umarım uzun sürerde ben bişeyleri yoluna koyup sonra bakabilirim