Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Aile ve Boşanma Hukuku Savcılığın talimatı üzerine gece vakti çocuğun aileden alınması.

Savcılığın talimatı üzerine gece vakti çocuğun aileden alınması.

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...

IŞIKDEMİR Kullanıcı avatarı
Editör

Tamamlanması gereken tahkikat evrakları vardır.

Aynı dilekçe ile emniyete başvurunuz.

Resim

aslann05 Kıdemli (***) Üye

IŞIKDEMİR yazdı:
Tamamlanması gereken tahkikat evrakları vardır.

Aynı dilekçe ile emniyete başvurunuz.

Anladım efendim.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Tahkikat evrakı ikmal edildikten sonra Savcılıkta dosyayı inceleye bilirsiniz , ayrıca dosya üzerinde soruşturma neticesinde karar verildikten sonra. kararın durumuna göre, ihbar ve şikayette bulunan hakkında iftira veya kasten huzur ve sükunu bozma suçundan şikayette buluna bilirsiniz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

aslann05 Kıdemli (***) Üye

teoman yazdı:
Tahkikat evrakı ikmal edildikten sonra Savcılıkta dosyayı inceleye bilirsiniz , ayrıca dosya üzerinde soruşturma neticesinde karar verildikten sonra. kararın durumuna göre, ihbar ve şikayette bulunan hakkında iftira veya kasten huzur ve sükunu bozma suçundan şikayette buluna bilirsiniz.

Sayın Teoman, Sayın IŞIKDEMİR.
Cuma günü çocuğu görmeye gittik.
Sevgi yurdunda ki hoca hafta içi eve bakmaya gelebilecekleri gibi bir söz söyledi.
Bende biz neile suçlandığımızı bilmiyoruz ki.
Siz eve bakmaya hangi gerekçe ile geleceksiniz.
Cevap alamadım.
Eve bakmaya gelen görevli her hangi bir yazı getirmelidir?

IŞIKDEMİR Kullanıcı avatarı
Editör

Pedagojik incelemelerde ev araması gibi mahkeme kararı bulunması gerekli değildir. Bunları taraflara göstermek zorunda da değillerdir. Ancak yine de ellerinde neye ilişkin inceleme yapılacağı, neye ilişkin rapor düzenleneceğine dair evraklar vardır. Geldiklerinde sorabilirsiniz. Ancak yine de söz uçar yazı kalır diyerek ricalarınızda sonuçsuz kalırsanız daha önce dediğim gibi savcılık, emniyet ve ÇEK'e yazılı başvuruda bulunun.
Resim

ÖncekiSonraki

Dön Aile ve Boşanma Hukuku