Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Aile ve Boşanma Hukuku Boşanma Davası, Kleptomani

Boşanma Davası, Kleptomani

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...

Mesaj 02 May 2019 19:50
yasmur1982 Kıdemli (**) Üye

Mesajlar: 116


Merhabalar

Bir akrabamın başında şöyle bir olay vardır. Bunlar karı koca boşanma eşığine gelmiştir. Olay şudur kadın da çalma hastalığı vardır. Kadın belirli zamanlarda bir doktorun odasından para çalmış. Ve bunu doktor kamera kayıtlarından anlaşılmıştır. 2 yaşında kız çocukları var. Şimdi koca bu durumda ne yapmalı çocuğun velayeti kimde kalır. Ne yapmamızı önerirsiniz.
Yardımlarınız önemle rica olunur.


yasmur1982 Kıdemli (**) Üye

Mesajlar: 116


Görüşleriniz çok önemli bizim icin

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Mesajlar: 21592


yasmur1982 yazdı:
Merhabalar

Bir akrabamın başında şöyle bir olay vardır. Bunlar karı koca boşanma eşiğine gelmiştir. Olay şudur kadın da çalma hastalığı vardır. Kadın belirli zamanlarda bir doktorun odasından para çalmış. Ve bunu doktor kamera kayıtlarından anlaşılmıştır. 2 yaşında kız çocukları var. Şimdi koca bu durumda ne yapmalı çocuğun velayeti kimde kalır. Ne yapmamızı önerirsiniz.
Yardımlarınız önemle rica olunur.Bu konuda boşanma davası aşamasında öncelikle eşin kleptomani hastası olup olmadığının tespiti yapılır ve bu hastalık tedavi ile de düzele bilecek hastalık olup boşanma aşamasında bunlar değerlendirilecektir. Çocuğun velayeti konusunda yaş durumuna göre değerlendirilir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM


Dön Aile ve Boşanma Hukuku