BOŞANMA EŞİĞİNDE ATILAN CİNSEL İFTİRA

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...
supervelet
Site Üyesi

BOŞANMA EŞİĞİNDE ATILAN CİNSEL İFTİRA

Mesaj gönderen supervelet »

Merhaba Arkadaşlar..

Eşimden boşanmak üzere olan 1 kız babasıyım.

Burada yazacaklarım çok ama malesef yazmak bile çile geliyor. Kısacası şu Boşanma davası sürerken eşim çocuğuma cinsel istismar uyguladığımı ile ilgili beni şikayet etti ve ben kızımı (4) yaklaşık olarak 1 senedir göremiyorum artık sabır falan kalmadı kendimi zor tutuyorum bana yardımcı olun ne yapmalıyım ?

Murat74
Site Üyesi

Re: BOŞANMA EŞİĞİNDE ATILAN CİNSEL İFTİRA

Mesaj gönderen Murat74 »

Durup dururken eşiniz neden böyle ağır bir şikayette bulunsun sizin için boşanma aşamasında olsanız bile bu ağır bi durum eğer aksini idda ediyosan kanıtlayabiliyosan kendini buralara yazma git sağlam bir avukat bul kendine derdini ona anlat

supervelet
Site Üyesi

Murat74 yazdı:
18 May 2020 17:39
Durup dururken eşiniz neden böyle ağır bir şikayette bulunsun sizin için boşanma aşamasında olsanız bile bu ağır bi durum eğer aksini idda ediyosan kanıtlayabiliyosan kendini buralara yazma git sağlam bir avukat bul kendine derdini ona anlat
bende kesinlikle anlamış değilim kardeşim malesef boşanma intikamı diye düşünüyorum. tabiki de böyle bir iğrenç durum yok ispatladım tabi ki hastane raporları olsun ogün kü şahitlerim olsun kavuşturmaya yer bulunmadı ama aile mahkemesi görüşmeyi bir türlü sağlayamadı. avukatımda var ama en azından buraya yazmamdaki sebep çaresizlikten kardeşim allah kimseye göstermesin..

Murat74
Site Üyesi

Mesaj gönderen Murat74 »

Velayeti sana verdirmemek için çocuğu göstermemek için olabilir diye geldi aklıma bunun başka bi açıklaması varmı bilemiyorum Allah yardımcın olsun en azından raporun şahitlerin varmış dediğine göre kavuşturmayada yer bulunamamış aynı şekil sende dava açabilirsin avukatın vasıtasıyla sonuçta ağar bi şuç duyurusu seni her konuda etkiler bu durum raporların şahitlerinle beraber peşini bırakma derim

supervelet
Site Üyesi

Murat74 yazdı:
19 May 2020 00:07
Velayeti sana verdirmemek için çocuğu göstermemek için olabilir diye geldi aklıma bunun başka bi açıklaması varmı bilemiyorum Allah yardımcın olsun en azından raporun şahitlerin varmış dediğine göre kavuşturmayada yer bulunamamış aynı şekil sende dava açabilirsin avukatın vasıtasıyla sonuçta ağar bi şuç duyurusu seni her konuda etkiler bu durum raporların şahitlerinle beraber peşini bırakma derim
Evet malesef boşanmak istediğim için çocuğumu bir silah olarak kayınvalidem ile kullanıyorlar. Aklama konusunda sıkıntı yok ama malesef adalet işte çok kötü durumdayım. çocuğum dan uzak kalmak hayatımı kararttı. Mahkememde uzadı adalet durdu bu korona olayından dolayı apışıp kaldım. arkasını tabi bırakmıyacağım elbette çocuğum için cabalıyorum. dava açmadım açmıyacağım çünkü adalet malesef kadından yana o yüzden allahıma havale ediyorum ne diyebilirim ki çocuğumun annesi sonuçta..

Murat74
Site Üyesi

Mesaj gönderen Murat74 »

Haķkında hayırlısı

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

Boşanma davası aşamalarında maalesef böyle olumsuzluklar meydana geldiği bilinen bir gerçektir. Zaten hakkınız da yapılan iddia ile ilgili olarak savcılık makamınca yapılan soruşturma neticesinde KYOK ( Takipsizlik kararı) verilmiş olduğunu beyan ediyorsunuz.
Burada şahsınıza yönelik bir iftira da ola bilir, haliyle böyle iddialar sizi çocuğunuzla şahsi ilişkinizi engelleye bilecek sürecede sürüklemekte ve mağduriyete sebep ola bilmektedir.
Bu takipsizlik kararı Aile mahkemesine sunularak çocuğunuzla olan şahsi ilişkiniz kurulması talebi yapıla bilinir. Bu konuda avukatınız gerekli işlemleri yapacaktır sanırım. Süreç haliyle sıkıntılı olmakla birlikte manevi yükte bindirmektedir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

supervelet
Site Üyesi

teoman yazdı:
19 May 2020 11:14
Boşanma davası aşamalarında maalesef böyle olumsuzluklar meydana geldiği bilinen bir gerçektir. Zaten hakkınız da yapılan iddia ile ilgili olarak savcılık makamınca yapılan soruşturma neticesinde KYOK ( Takipsizlik kararı) verilmiş olduğunu beyan ediyorsunuz.
Burada şahsınıza yönelik bir iftira da ola bilir, haliyle böyle iddialar sizi çocuğunuzla şahsi ilişkinizi engelleye bilecek sürecede sürüklemekte ve mağduriyete sebep ola bilmektedir.
Bu takipsizlik kararı Aile mahkemesine sunularak çocuğunuzla olan şahsi ilişkiniz kurulması talebi yapıla bilinir. Bu konuda avukatınız gerekli işlemleri yapacaktır sanırım. Süreç haliyle sıkıntılı olmakla birlikte manevi yükte bindirmektedir.
cevabınız ve yönlendirmeniz için teşekkür ederim. aynı şekilde düşünüyorum bu çirkinlik ile çocuğum ile bağlantı kurmamam için süreyi uzattılar. teoman bey şöyle anlatayım. KYOK veren savcı erkekti. ilk aile mahkeme boşanmamızda hakime hanım şahsi ilişkisi kurdu ama daha sonra itiraz ettiler ve şahsi ilişkiyi kaldırdı şöyle ki ; bu iğrenç iftiradan dolayı çocuğumun pedagoga gittiğini ve onun raporu gelene kadar şahsi ilişkiyi kaldırdı hakime hanım. ve daha sonra aile büyük şehire taşınıp ordan savci bir kadın ile tekrar aynı suç duyurusunda bulundular. savcı hanım benim ifademi almadan çocuğumu üniversite hastanesinde pedagog yönlendirip onun raporunu beklemeden karar vermiyeceğini belirtti. Aile mahkemesinde ilk rapor olumlu geldi sunduk ama malesef corona olaylarından hakime hanım yerinde yok mahkemeler erteleniyor benimde çocuğumu görme sürem iyice uzadı artık ne yapıcağımı şaşırdığım için yol arıyorum açıkcası..

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

Bu konuda süreçle ilgili en sağlıklı bilgi avukatınız dan ala bilirsiniz bizlerin şu aşamada vereceği bilgi sağlıklı olmaya bilir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM