Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Aile ve Boşanma Hukuku BOŞANMA SONRASI EVLİ OLAN KIZIMIN SGK SINDAN FAYDALANABİLİR MİYİM?

BOŞANMA SONRASI EVLİ OLAN KIZIMIN SGK SINDAN FAYDALANABİLİR MİYİM?

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...

MEHMETKAYRA Site Üyesi

Merhaba, annem ve babam 1 ay kadar önce anlaşmalı boşandılar. annem babamdan hiç birşey talep etmedi. ben tek çocuğum ve evliyim ve çalışıyorum. annemin anne ve babası vefat etti ve bildiğim kadarıyla hiç bir sosyal güvenceleri yoktu emekli de değillerdi. şu an annem benimle yaşıyor. Annem benim sosyal güvencemden faydalanabilir mi? yoksa devlet güvencesine mi girecek?

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

MEHMETKAYRA yazdı:
Merhaba, annem ve babam 1 ay kadar önce anlaşmalı boşandılar. annem babamdan hiç birşey talep etmedi. ben tek çocuğum ve evliyim ve çalışıyorum. annemin anne ve babası vefat etti ve bildiğim kadarıyla hiç bir sosyal güvenceleri yoktu emekli de değillerdi. şu an annem benimle yaşıyor. Annem benim sosyal güvencemden faydalanabilir mi? yoksa devlet güvencesine mi girecek?

Anneniz, sizin sağlık sigortasından yararlana bilir.
www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön Aile ve Boşanma Hukuku