Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Aile ve Boşanma Hukuku Koruma kararını bozan ihlaller

Koruma kararını bozan ihlaller

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...

ihakkis Site Üyesi

Eşimin avukatı aracılıgı ile 31ağustos günü evden bir ay uzaklaştırma kararı ile evden ayrıldım, eşim 28 eylül günü beni telefonla arayarak hiç birşey olmamış gibi telefonda bana neler yapmam gerektiğini anlattı. Şahsımı evden uzaklaştırıp bu şekilde hareket etmesi boşanma davasının reddine sebeb olabilirmi. Günüm dolup eve gittiğimde tekrar şikayetci olması üzerine bir ay daha uzaklaştırma ve arkasından 6 ay daha uzaklaştırma verildi. evden ayrıldığım süreden beri eşimin yüzünü dahi görmedim hiçbir temasım olmadı, bu uzaklaştırma kararını eşim ne kadar uzatabilir. Saygılar

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

ihakkis yazdı:
Eşimin avukatı aracılığı ile 31 ağustos günü evden bir ay uzaklaştırma kararı ile evden ayrıldım, eşim 28 eylül günü beni telefonla arayarak hiç bir şey olmamış gibi telefonda bana neler yapmam gerektiğini anlattı. Şahsımı evden uzaklaştırıp bu şekilde hareket etmesi boşanma davasının reddine sebep olabilir mi. Günüm dolup eve gittiğimde tekrar şikayetçi olması üzerine bir ay daha uzaklaştırma ve arkasından 6 ay daha uzaklaştırma verildi. evden ayrıldığım süreden beri eşimin yüzünü dahi görmedim hiçbir temasım olmadı, bu uzaklaştırma kararını eşim ne kadar uzatabilir. Saygılar

Eşiniz hakkınızda uzaklaştırma kararı alıp size neler yapması gerektiğini anlatması boşanma davasının reddini gerektirmez. Sizde hakkınızda uzaklaştırma kararı aldırmasına karşı itiraz edin.

viewtopic.php?f=38&t=377961

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ihakkis Site Üyesi

Şimdiye kadar verilen 3 uzaklaştırma kararınıda itirazıma rağmen cevap dahi verilmedi.

ihakkis Site Üyesi

Ben eşimi telefonla arayıp hakaret etmeden konuşmak istesem koruma kararına ihlal etmiş olurmuyum.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

ihakkis yazdı:
Ben eşimi telefonla arayıp hakaret etmeden konuşmak istesem koruma kararına ihlal etmiş olurmuyum.

Size verilen koruma kararında neler yapmamanız gerektiği yazmaktadır. İster hakaret edin ister etmeyin o koruma kararında telefon etmemeniz yazıyor ise ister hakaretli olsun isterse hakaretsiz olsun telefon açtığınız anda ihlal etmiş sayılırsınız.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Aile ve Boşanma Hukuku