Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Boşanma Davamın Hakiminin Tayini Çıktı

Kişiler, Ad ve Soyad Düzeltme, Yaş Düzeltme, Aile, Nişanlılık, Evlilik, Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Tazminat, Velayet, Vesayet, Mal Paylaşımı, Evlat Edinme, Babalık ve Tanıma...
Goncagül
Site Üyesi

Boşanma Davamın Hakiminin Tayini Çıktı

Mesaj gönderen Goncagül »

Merhaba. Ankara'da 1,5 yıldır devam eden boşanma davamdaki hakimin geçen hafta Van'a tayini çıktı. Davamdaki hakim değişikliğinden dolayı beni neler bekliyor? Davayı genişletme hakkı vb. var mı? Davacıyım ben.

Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Re: Boşanma Davamın Hakiminin Tayini Çıktı

Mesaj gönderen Birbilen »

Goncagül yazdı: 01 Haz 2021 11:15 Merhaba. Ankara'da 1,5 yıldır devam eden boşanma davamdaki hakimin geçen hafta Van'a tayini çıktı. Davamdaki hakim değişikliğinden dolayı beni neler bekliyor? Davayı genişletme hakkı vb. var mı? Davacıyım ben.
Hakim değişikliğinin davayı uzatmaktan başka bir etkisi yoktur.
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...
Korona çok fena bir hastalık, sakın hafife almayın, aşınızı olup kurallara uyun!
Goncagül
Site Üyesi

Teşekkürler Birbilen 🤗 Acaba neden uzuyor? Yani tanıklar mı tekrar dinlenecek? Nafaka ve kişisel ilişki yeniden mi belirlenecek vb. niçin uzuyor? 🤔
Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Mesaj gönderen Birbilen »

Yeni gelen hakimin mahkemedeki tüm dosyaları okuması en az 6 ayı bulur da ondan... Daha hızlı okuyan bir insan henüz üretilmedi :)
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...
Korona çok fena bir hastalık, sakın hafife almayın, aşınızı olup kurallara uyun!
Goncagül
Site Üyesi

🤭🤭