Güvenlik soruşturması olumsuz

İdare, Devlet Memurluğu, Disiplin Suç ve Cezaları, Yolluk, Özlük Hakları, Atama, Tayin, İptal ve Tam Yargı Davaları, İdarenin Sorumluluğu, Kamu Maliyesi ve Vergiler...
Dmkrn
Site Üyesi

Güvenlik soruşturması olumsuz

Mesaj gönderen Dmkrn »

Selamaleykum hocam oncelıkle yardımcı oldugunuz ıcın allah razı olsun Ben 2016 yılında uyusturucu kullanmak sucundan 1 yıl denetım tedavı ve kdae kararı verıldı ve olumlu sıkıntısız bı sekılde bıtırdım 2019 yılında 4 b sözlesmeli imamlık sınavlarına gırdım ve kazandım atamam yapıldı fakat guvenlık sorusturması olumsuz geldi kurum denetım serbestlıgı baz alarak guvenlık sorusturmamı olumsuz karar olarak verdı bende ıdare mahkemesınde ıtırazda bulundum ılk mahkeme red verdı bolge ıdare mahkemesı de yurutme durdurma kararı verdı ben suan gorevımdeyım devam edıyorum ıdare davası esas karar hala beklemede daha onceden aldıgım denetımı 2019 yılında kamu davası acılmasının ertelenmesı kararını ıhlal ettım ve aslıye mahkemesı hakkımda dava acmıs fi tarihınde durusma salonunda olunuz dıye sımdı bu aslıye mahkemesının benm adıma actıgı dava benm guvrnlık sorusturmasından dolayı actıgım ve olumlu bı karar aldıgım mahkemeye etkı edermı Hani İdare Mahkemesının verdıgı yurutme durdurma kararını veyatta esas verılecek olan karara etkı ederım vaktınızı aldıgım ıcın özür dilerim cevablamanız dileklerimle SAYGILAR