Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İdare ve Vergi Hukuku 1 yıl üzeri hagb kararı alıp pomem e geri dönmek

1 yıl üzeri hagb kararı alıp pomem e geri dönmek

İdare, Devlet Memurluğu, Disiplin Suç ve Cezaları, Yolluk, Özlük Hakları, Atama, Tayin, İptal ve Tam Yargı Davaları, İdarenin Sorumluluğu, Kamu Maliyesi ve Vergiler...

ZeakForent Site Üyesi

1 yıl üzerinde hagbb kararı alıp pomemle ilişiği kesilen. Birinin geri dönmesi üzerine emsal dava varmı acaba ?

ZeakForent Site Üyesi

Yaralama suçundan 1 sene üzeri hagbb karar aldım denetimli serbestlik süresinin dolmasına 6 7 ay gibi bir zaman kaldı bu süre içersinde herhangi bir suç işlemedim 1 yıl üzeri ceza alıp hagbb süreci dolmadan pomeme geri dönen varmı acaba emsal dava arıyorum teşekkürler

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ZeakForent Site Üyesi

teoman yazdı:
http://www.kararara.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=438669

Teşekkür ederim verdiğin bilgi için ama bu davaların esasa ve dosya numaraları yok emsal göstere bilmek için onların olması lazım bir sorum daha olacak mümkünse benim cezamın bitmesine 7 8 ay gibi bir süre kaldı cezası bitmeden geri dönen le alakalı bir dava varmı yada süresi bittikten sonra dönmekle alakalı yürüyüş ne şekildedir teşekkür ederim zaman ayırdığın için.

Sonraki

Dön İdare ve Vergi Hukuku