Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Pomem ön sağlık elenme

İdare, Devlet Memurluğu, Disiplin Suç ve Cezaları, Yolluk, Özlük Hakları, Atama, Tayin, İptal ve Tam Yargı Davaları, İdarenin Sorumluluğu, Kamu Maliyesi ve Vergiler...
patronos
Site Üyesi

Pomem ön sağlık elenme

Mesaj gönderen patronos »

Merhaba,

Pomem ön sağlık aşamasında elendim. Daha önce bir çok kez bu aşamayı geçip spor mülakatına girmiştim. Ancak söylenen fizyolojik problemin bende olmadığını düşünüyorum. Sağlık raporu alıp nasıl bir yol izlemem gerekir. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca şuan sınav diğer girenler için devam ediyor. Bir an önce bu durumu çözüp eğer haklıysam hak kaybına uğramadan sınav aşamalarına devam etmek istiyorum.

patronos
Site Üyesi

Re: Pomem ön sağlık elenme

Yokmu yardımcı olabilecek birileri.
Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Mesaj gönderen Birbilen »

patronos yazdı: 06 Mar 2021 22:52 Merhaba,

Pomem ön sağlık aşamasında elendim. Daha önce bir çok kez bu aşamayı geçip spor mülakatına girmiştim. Ancak söylenen fizyolojik problemin bende olmadığını düşünüyorum. Sağlık raporu alıp nasıl bir yol izlemem gerekir. Bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim. Ayrıca şuan sınav diğer girenler için devam ediyor. Bir an önce bu durumu çözüp eğer haklıysam hak kaybına uğramadan sınav aşamalarına devam etmek istiyorum.
İdare mahkemesinde dava açarak süreci devam ettirebilirsin. Bir avukat yardımı almanı tavsiye ederim.
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...
patronos
Site Üyesi

İdare davası aşamasında yardımcı olursanız kendim dilekçe yüklemek istiyorum daha önce ceza davasında kendim yapmıştım. Ancak burada hangilerini seçeceğimi bilmiyorum. Yanlışta yapmak istemiyorum. Çok vaktinizi çalmak istemem kısaca hangilerini seçmem gerektiği konusunda yardımcı olursanız çok sevinirim.

1dav.PNG
1dav.PNG (13.9 KiB) 327 kere görüntülendi
2dav.png
2dav.png (22.91 KiB) 327 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Mesaj gönderen Birbilen »

Avukata üç kuruş para vermekten kısıp başına iş açma, teknik konular bunlar ve telafisi olmayan hatalara açık. adam gibi idare hukukundan anlayan bir avukata git, başında bu tür durumlar olan arkadaşlarını bulup toplu olarak bir avukata giderseniz maddi olarak ta rahat edersiniz.
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...