Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Cezaevi izin ve denetim hk

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
xGaripx58
Yeni Üye

Cezaevi izin ve denetim hk

Mesaj gönderen xGaripx58 »

Öncelikle herkese geçmiş olsun 3 farklı dosyadan cezaevine teslim oldum aynı gün izine yolladılar ama 3 gün geçmesine ragmen denetim için aramadılar bilgisi olan var mı

burak1234
Kıdemli * Üye

Re: Cezaevi izin ve denetim hk

Mesaj gönderen burak1234 »

Sen git denetim müdürlüğüne onlar aramaz Bn 5. Gün gıttım denetimi başlatıp izne gönderdiler
xGaripx58
Yeni Üye

burak1234 yazdı: 21 Eyl 2021 00:35 Sen git denetim müdürlüğüne onlar aramaz Bn 5. Gün gıttım denetimi başlatıp izne gönderdiler
Benim içtimalı ilam ama sizin tek dosya mı?
burak1234
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen burak1234 »

Farketmez denetim serbestligin ariycagini sanmiyorum kendin git hallet islemleri zaten izne goderiyolar sknti olmasin sonra
Ernealizm
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ernealizm »

Ben denetim bürosuna gittiğimde işlemlerinizi cezaevi yapacak bizlik bir durum yok dediler 2 ay geçti denetimden halen aramadılar tekrar dilekçe verdim bekliyorum bi yerde bir sıkıntı var ama çözemedim
xGaripx58
Yeni Üye

Ernealizm yazdı: 21 Eyl 2021 18:24 Ben denetim bürosuna gittiğimde işlemlerinizi cezaevi yapacak bizlik bir durum yok dediler 2 ay geçti denetimden halen aramadılar tekrar dilekçe verdim bekliyorum bi yerde bir sıkıntı var ama çözemedim
Müddetnameniz hazırlandı mı? adliyeye sordunuz mu
Ernealizm
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ernealizm »

xGaripx58 yazdı: 21 Eyl 2021 20:38
Ernealizm yazdı: 21 Eyl 2021 18:24 Ben denetim bürosuna gittiğimde işlemlerinizi cezaevi yapacak bizlik bir durum yok dediler 2 ay geçti denetimden halen aramadılar tekrar dilekçe verdim bekliyorum bi yerde bir sıkıntı var ama çözemedim
Müddetnameniz hazırlandı mı? adliyeye sordunuz mu
Evet hocam müddetname gelmeden cezaevi bırakmadı hazırlandı ne cezaevi sağlıklı bilgi veriyor ne de denetim büro avukatımda bir şeyden haberi yok var mı tavsiyeniz