Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli sertbeslikte imzam bitti

Denetimli sertbeslikte imzam bitti

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

Tunahantunahan Site Üyesi

Selamlar arkadaşlar denetimli sertbeslil yasasından yararlanıp imza atıyorduk imzamda ocak ayında bitti
Ve denetimli sertbeslik dosyamı kapattılar ama 2019 toplam ceza süren bitiyo dediler gecenlerde balık avına gittik yasak zamanda balık yakalarken jandarma yakaladı bizi ve para cezası kesecek bunun bana para cezasından başka zararı olurmu denetimli sertbeslik dosyayı kapandı imza falan atmıyom sadece ceza sürem 2019 doluyo

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Tunahantunahan yazdı:
Selamlar arkadaşlar denetimli sertbeslil yasasından yararlanıp imza atıyorduk imzamda ocak ayında bitti
Ve denetimli sertbeslik dosyamı kapattılar ama 2019 toplam ceza süren bitiyo dediler gecenlerde balık avına gittik yasak zamanda balık yakalarken jandarma yakaladı bizi ve para cezası kesecek bunun bana para cezasından başka zararı olurmu denetimli sertbeslik dosyayı kapandı imza falan atmıyom sadece ceza sürem 2019 doluyo

Sizin cezanıza nede biten denetiminize hiç bir etkisi ve zararı olmayacaktır.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Tunahantunahan Site Üyesi

teoman yazdı:
Tunahantunahan yazdı:

teşekkür ederim ilginize teoman bey öncelikle
bana dediler para cezasıda denetimli sertbeslige etkiyi oluyo 5 yıl içerisinde herhangi para cezası falan olmucak diyede olursa dosyanı bozuyo cezanin geri kalanını içerde falan geçiriyon diye o yüzden aklıma takıldı demekki o kişinin dedigi hagb olsa gerek karıştırdı sanırsam kişi

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Tunahantunahan yazdı:
teoman yazdı:
Tunahantunahan yazdı:

teşekkür ederim ilginize teoman bey öncelikle
bana dediler para cezasıda denetimli sertbeslige etkiyi oluyo 5 yıl içerisinde herhangi para cezası falan olmucak diyede olursa dosyanı bozuyo cezanin geri kalanını içerde falan geçiriyon diye o yüzden aklıma takıldı demekki o kişinin dedigi hagb olsa gerek karıştırdı sanırsam kişi

Bu kaçak avcılık idari para cezasıdır, sizin HAGB kararınızı etkilemeyecektir.

www.kararara.com

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku