Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku ADLİ SİCİL KANUNU HAKKINDA 179/3

ADLİ SİCİL KANUNU HAKKINDA 179/3

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

adanaspor01 Site Üyesi

Öncelikle böyle bir forum oldugu için sizlere çok teşekkür ederim. ben 179/e trafik suçundan 4 ay ceza aldım onandı ve 13 temmuzda cezaevine girdi çıktı yaparak ayrıldım şuan denetimde 1 ekimdede denetimim bitiyor . sizlere sorum 1 ekimden sonra adli sicil kaydım silinebilir mi üniversite mezunuyum ve adli sicil vardır ibaresi malesef iş bulma çabalarını olumsuz etkilemekte lütfen bilgisi olan yardımcı olup aydınlatabilir mi? şimdiden çok teşekkürler ....

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

adanaspor01 yazdı:
Öncelikle böyle bir forum oldugu için sizlere çok teşekkür ederim. ben 179/e trafik suçundan 4 ay ceza aldım onandı ve 13 temmuzda cezaevine girdi çıktı yaparak ayrıldım şuan denetimde 1 ekimdede denetimim bitiyor . sizlere sorum 1 ekimden sonra adli sicil kaydım silinebilir mi üniversite mezunuyum ve adli sicil vardır ibaresi malesef iş bulma çabalarını olumsuz etkilemekte lütfen bilgisi olan yardımcı olup aydınlatabilir mi? şimdiden çok teşekkürler ....

Denetim süreniz bitince adli kaydınız silinecektir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

adanaspor01 Site Üyesi

Bu konuda aydınlattığınız için çok teşekkür ederim bu faydalı siteyi kurandan Allah razı olsun . . Bi sorum daha olacak 1 ekim itibariyle yapmam gereken nedir hangi belgeler lazımdır nereye nasıl başvurcam bilginiz var mı admin

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

adanaspor01 yazdı:
Bu konuda aydınlattığınız için çok teşekkür ederim bu faydalı siteyi kurandan Allah razı olsun . . Bi sorum daha olacak 1 ekim itibariyle yapmam gereken nedir hangi belgeler lazımdır nereye nasıl başvurcam bilginiz var mı admin

Süre dolduktan sonra kendisi silinecektir silinmemesi halinde cezayı veren mahkemeye dilekçe verirseniz orası adli sicil genel müdürlüğüne bildirir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

adanaspor01 Site Üyesi

Çok teşlekür ediyorum sağolun teoman bey

Sonraki

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku