Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli serbestlik amatem

Denetimli serbestlik amatem

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

Mesaj 21 Kas 2018 17:49
Mustafa5 Site Üyesi

Merhabalar
02-06-2018 ve 14-10-2018 tarihlerinde uyuşturucu madde bulundurma suçunu işledim 02-06-2018 de işlediğim suçtan denetimli serbestlik aldım ve amateme gönderildim denetim proğramımun olumlu geçmesi halinde 14-10-2018de işlediğim suçtan tekrar denetim alırmıyım

admin Kullanıcı avatarı
Site Yöneticisi

Mustafa5 yazdı:
Merhabalar
02-06-2018 ve 14-10-2018 tarihlerinde uyuşturucu madde bulundurma suçunu işledim 02-06-2018 de işlediğim suçtan denetimli serbestlik aldım ve amateme gönderildim denetim proğramımun olumlu geçmesi halinde 14-10-2018de işlediğim suçtan tekrar denetim alırmıyım

Merhaba,

Her iki suçtan önce başka bir yakalanmanız olmadıysa, yani sabıkanız temizse tek bir denetimli serbestlik ve tedavi uygulanacaktır.
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku