Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İnfaz Hukuku Denetimli serbestlik iken cezanın gelmesi.

Denetimli serbestlik iken cezanın gelmesi.

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...

Ozer79 Site Üyesi

Merhaba,2008 yılında işlediğim evrakta sahtecilik suçundan şuan denetimli serbestlikten faydalanıyorum. Daha ilk günüm. Aldığım ceza 2 yıl 6 ay. 2010 yılında da yine benzer suçtan 50 ay ceza aldım fakat dosyam henüz yargıtay da. 2. Dosyam yargıtayda denetimli serbestlik sürem içinde onanırsa ne olur?denetimli serbestlik sürem bittikten sonra ne olur?bir kaç gün önce girdi çıktı yapıp serbest kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Ozer79 yazdı:
Merhaba,2008 yılında işlediğim evrakta sahtecilik suçundan şuan denetimli serbestlikten faydalanıyorum. Daha ilk günüm. Aldığım ceza 2 yıl 6 ay. 2010 yılında da yine benzer suçtan 50 ay ceza aldım fakat dosyam henüz yargıtay da. 2. Dosyam yargıtayda denetimli serbestlik sürem içinde onanırsa ne olur?denetimli serbestlik sürem bittikten sonra ne olur?bir kaç gün önce girdi çıktı yapıp serbest kaldım. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Saygılar

Denetim süresi içerinde ikinci ceza onanırsa her iki ceza toplanır ve yeniden hesaplama yapılır. Bu arada denetimde geçen süreler yatar süreden düşülerek hesaplanır.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön İnfaz Hukuku