Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Yarın Açık Cezaevine teslim oluyorum detayları çıktığımda paylaşacam

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
emreolmez
Site Üyesi

Re: Yarın Açık Cezaevine teslim oluyorum detayları çıktığımda paylaşacam

Mesaj gönderen emreolmez »

:D Valla noldu acaba bende merak ettim

canparesi
Site Üyesi

Mesaj gönderen canparesi »

Selamlar arkadaşlar bir saat önce çıktım öncelikle girdi çıktı dedikleri muhabbet öyle girip birgünde çıkamıyorsun kapıdan imza atma olayı falan filan fasa fiso öyle birşey yok hikaye, daha burda cezaevi nedir bilmiyorlar muhabbet olsun diye yazıyorlar, zor bela çıktım ailem avukat defalarca adliyeye gitti belkide gitmeselerdi daha yatacaktım benle aynı gün girip hala içerde olan birkaç kişi şuan duruyor çıkamadı, ben tek dosya olmama rağmen zor çıktım iş yaptırdılar sabah ve öğlen bahçe işleri,taş toprak taşıma,malzeme taşıma herkese herşeyi yaptırdılar gardiyanlar sıkıntılı hemen ufacık şeyinde tutanak tutmaya kalkıyorlar zor bela çıktım koğuşlarda televizyon bile yoktu kantinden radyo aldık parayla,eşya getirdim almadılar içeri üstümüzde ki başımızdakilerle yattık battaniyeler leş gibi,birtek biraz iyi yanı yemekler fena değildi ama azdı sabah kahvaltısı için akşamdan sadece birtane haşlanmış yumurta veriyorlar koğuşa götürüyorsun sabah onu yiyorsun girdi çıktı mirdi çıktı yok sen sesini çıkarmassan uğraşmassan dışarda kovalayanın yoksa helede dosyan birden fazlaysa çıkman zor, iki hafta kalan çok kişi vardı durum böyle
canparesi
Site Üyesi

Fatih_2580 yazdı: 07 Ara 2020 23:16 Kardeşim o aldığı cezaya bağlı eğer 3 yılın üstünde bir ceza almış ise 2 yada 3 gün kalabilir. Ama 3 yılın altı ise sabah girer akşama çıkar
Nerde sabah girer akşam çıkar sen hayatında cezaevimi gördün klavye mahkumu, benim cezam 1 seneydi zor bela çıktım uğraşarak benle beraber girip şuan hala içerde olan var
canparesi
Site Üyesi

zekaiii4 yazdı: 07 Ara 2020 21:55
EMREEMREEMRE1980 yazdı: 07 Ara 2020 20:09 Geçmiş olsun. Deneyimini aktarırsın bizlere artık
Arkadaş belliki daha çıkamadı hapisten hapistede internete girip yazışma yapamayacağına göre pandemi döneminde cezaevi bahçesinde 1-2 saat bekletip gönderiyorlar efsanesi tarihe karıştı :))

Zaten öyle birşey yok ne girdi çıktısı zor bela uğraşarak daha bir saat falan oluyor anca çıkabildim kim var kim yok aradım adliyeye kaç sefer gittiler benimle aynıdır gün girip şuan hala kalan kişiler var haftasonuna denk gelirse onlarda pazartesiye veya daha sonraki günlere kalır ilk teslim olduğum gün girdi çıktı muhabbetinde 2 haftadır yatan birçok kişi vardı bazıları tahliye oldu, girdi çıktı yok öyle sabah gir akşam çık falan, kendilerine sövdürmesinler ne girdi çıktısı atıyorlar bol kepçeden klavye mahkumları, böyle şeyleri bilmek için içeri girmek gerekir öyle uzaktan konuşmayla olmaz bu işler
enesblt213
Yasaklı Üye

Mesaj gönderen enesblt213 »

1 sene cezan varmış 2 3 gün yatamamıssın burda ahkam kesiyon ağlama önce 3 gün yatmayı öğren millet cinayetten yatıyor
Fatih_2580
Kıdemli ** Üye

Mesaj gönderen Fatih_2580 »

Cezaevine girerken emzik götürdün mü
cenabprs
Site Üyesi

Mesaj gönderen cenabprs »

canparesi yazdı: 10 Ara 2020 18:41 Selamlar arkadaşlar bir saat önce çıktım öncelikle girdi çıktı dedikleri muhabbet öyle girip birgünde çıkamıyorsun kapıdan imza atma olayı falan filan fasa fiso öyle birşey yok hikaye, daha burda cezaevi nedir bilmiyorlar muhabbet olsun diye yazıyorlar, zor bela çıktım ailem avukat defalarca adliyeye gitti belkide gitmeselerdi daha yatacaktım benle aynı gün girip hala içerde olan birkaç kişi şuan duruyor çıkamadı, ben tek dosya olmama rağmen zor çıktım iş yaptırdılar sabah ve öğlen bahçe işleri,taş toprak taşıma,malzeme taşıma herkese herşeyi yaptırdılar gardiyanlar sıkıntılı hemen ufacık şeyinde tutanak tutmaya kalkıyorlar zor bela çıktım koğuşlarda televizyon bile yoktu kantinden radyo aldık parayla,eşya getirdim almadılar içeri üstümüzde ki başımızdakilerle yattık battaniyeler leş gibi,birtek biraz iyi yanı yemekler fena değildi ama azdı sabah kahvaltısı için akşamdan sadece birtane haşlanmış yumurta veriyorlar koğuşa götürüyorsun sabah onu yiyorsun girdi çıktı mirdi çıktı yok sen sesini çıkarmassan uğraşmassan dışarda kovalayanın yoksa helede dosyan birden fazlaysa çıkman zor, iki hafta kalan çok kişi vardı durum böyle
Büyük geçmiş olsun girdi çıktıda olsa bırakın 2-3 günü 1 saat bile cezaevi ortamını yaşamak çok zor cezaevi idaresi olsun infazcılar olsun istedimi orada 1 gün yatana bile 10 yıl hapis yatmış gibi hale sokuyor e tabi ülkede az biraz adalet varsa canımız malımız ayaktaysa bunuda cezaların etkinliğine borçluyuz zaten cezanın amacıda bu yoksa cezalar infaz edilemese cezaevleri laylaylom yerler olsa yarına çıkmamız bile şüpheli olur yinede herkesi aynı kefeye koymamak lazım hırsızlık yapanda orda öfkesine yenilende orda ama cezaevinde kim ne sebeple düşerse düşün orda tutulduğu sürece herkes aynı şartlarda. Bu arada senin suçun neydi?
canparesi
Site Üyesi

Fatih_2580 yazdı: 10 Ara 2020 19:19 Cezaevine girerken emzik götürdün mü
Klavyeden erkeklik taslamayınlan dalkavuklarr sieeeee
canparesi
Site Üyesi

cenabprs yazdı: 10 Ara 2020 19:37
canparesi yazdı: 10 Ara 2020 18:41 Selamlar arkadaşlar bir saat önce çıktım öncelikle girdi çıktı dedikleri muhabbet öyle girip birgünde çıkamıyorsun kapıdan imza atma olayı falan filan fasa fiso öyle birşey yok hikaye, daha burda cezaevi nedir bilmiyorlar muhabbet olsun diye yazıyorlar, zor bela çıktım ailem avukat defalarca adliyeye gitti belkide gitmeselerdi daha yatacaktım benle aynı gün girip hala içerde olan birkaç kişi şuan duruyor çıkamadı, ben tek dosya olmama rağmen zor çıktım iş yaptırdılar sabah ve öğlen bahçe işleri,taş toprak taşıma,malzeme taşıma herkese herşeyi yaptırdılar gardiyanlar sıkıntılı hemen ufacık şeyinde tutanak tutmaya kalkıyorlar zor bela çıktım koğuşlarda televizyon bile yoktu kantinden radyo aldık parayla,eşya getirdim almadılar içeri üstümüzde ki başımızdakilerle yattık battaniyeler leş gibi,birtek biraz iyi yanı yemekler fena değildi ama azdı sabah kahvaltısı için akşamdan sadece birtane haşlanmış yumurta veriyorlar koğuşa götürüyorsun sabah onu yiyorsun girdi çıktı mirdi çıktı yok sen sesini çıkarmassan uğraşmassan dışarda kovalayanın yoksa helede dosyan birden fazlaysa çıkman zor, iki hafta kalan çok kişi vardı durum böyle
Büyük geçmiş olsun girdi çıktıda olsa bırakın 2-3 günü 1 saat bile cezaevi ortamını yaşamak çok zor cezaevi idaresi olsun infazcılar olsun istedimi orada 1 gün yatana bile 10 yıl hapis yatmış gibi hale sokuyor e tabi ülkede az biraz adalet varsa canımız malımız ayaktaysa bunuda cezaların etkinliğine borçluyuz zaten cezanın amacıda bu yoksa cezalar infaz edilemese cezaevleri laylaylom yerler olsa yarına çıkmamız bile şüpheli olur yinede herkesi aynı kefeye koymamak lazım hırsızlık yapanda orda öfkesine yenilende orda ama cezaevinde kim ne sebeple düşerse düşün orda tutulduğu sürece herkes aynı şartlarda. Bu arada senin suçun neydi?
Sagol benim suç silah yakalatmıştım suçun önemi yok yüz kızartıcı suç olmasın, kimse durduk yere suç işlemez varsa bir sebebi işlersin
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

canparesi yazdı: 10 Ara 2020 18:44
Fatih_2580 yazdı: 07 Ara 2020 23:16 Kardeşim o aldığı cezaya bağlı eğer 3 yılın üstünde bir ceza almış ise 2 yada 3 gün kalabilir. Ama 3 yılın altı ise sabah girer akşama çıkar
Nerde sabah girer akşam çıkar sen hayatında cezaevimi gördün klavye mahkumu, benim cezam 1 seneydi zor bela çıktım uğraşarak benle beraber girip şuan hala içerde olan var
canparesi yazdı: 10 Ara 2020 19:53
Fatih_2580 yazdı: 10 Ara 2020 19:19 Cezaevine girerken emzik götürdün mü
Klavyeden erkeklik taslamayınlan dalkavuklarr sieeeee

Saygısız üslup nedeniyle “canparesi” forumdan 1 gün süreyle uzaklaştırılmıştır
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.