Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Yarın Açık Cezaevine teslim oluyorum detayları çıktığımda paylaşacam

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
HayaLeT
Site Üyesi

Re: Yarın Açık Cezaevine teslim oluyorum detayları çıktığımda paylaşacam

Mesaj gönderen HayaLeT »

xGaripx58 yazdı: 13 Nis 2021 19:08
HayaLeT yazdı: 13 Nis 2021 19:06
xGaripx58 yazdı: 13 Nis 2021 19:02

Suç türü nedir ve farklı bir kesinleşen dosyası varmıydı? Girmeden önce denetimde miydi? Ceza miktarına göre Anadolu adliyesinden maltepe açıga gitmesi gerekiyorsu
Hocam peki ben ne olurum? 4 yıl ceza aldım istinaftan döndü. 2018 dolandırıcılık suçu, + 5500 para cezası, 2 yılamı düşecek? bu 2 yıla cezaevindemi düşürüyorlar? nasıl olacak girdi çıktımı nedir sizce?
Cezanız 3 sene üstü olduğu için kapalı ceza infaz kurumuna girebilirsiniz 4 yıl tck 158 maddesinin yatarı yoktur
kapalıya götürülücem peki ama girdi çıktımı olacak? üstadım nasıl işliyor işler.

Mayis
Site Üyesi

Mesaj gönderen Mayis »

xGaripx58 yazdı: 13 Nis 2021 19:02
Mayis yazdı: 13 Nis 2021 17:31 Nolur cevap verin. Eşim dün anadolu adliyesine teslim oldu. 2014 yılında işlediği bi suçtan 2 sene 6 ay cezası gelmişti. Yakalama kararı çıkmış. Adliyeye gidip gbt baktırarak teslim oldu. Ama girdi çıktı yapacak dediler. Dün akşam 19.30 civarında cezaevine giriş yaptı. Telefonu teslim etmeden aradı çünkü ordan biliyorum. Hala haber alamıyorum. Üstelik 3 senenin altında olmasına rağmen cezası ümraniye e tipi kapalıya götürmüşler. Cezaevi bilgi vermiyor. Ne zaman çıkarırlar eşimi?
Suç türü nedir ve farklı bir kesinleşen dosyası varmıydı? Girmeden önce denetimde miydi? Ceza miktarına göre Anadolu adliyesinden maltepe açıga gitmesi gerekiyorsu
Basit suç sanırım. Kredi kartı demişti ama pekte anlamıyorum ki. Daha önce aynı suçtan 8 ay yattı. Daha doğrusu şöyle, 2014ün aynı ayında işlemiş hepsini. 3 dosyası vardı. 2si sonuçlandı ve onların cezasını yatıp çıktı. Denetimlerini bile gördü. Bu dava daha yeni sonuçlanmış. Mükerrir değil, hepsinin suç tarihi aynı. Sadece bunun sonucu geç geldi. Bende ya maltepe ya da kartal açığa gitmesini bekledim. Ümraniyeyi duyunca çok şaşırdım ve telaş yaptım. Bir de hamileyin. Ulaşamıyorum korkuyorum.
murtimuro
Site Üyesi

Mesaj gönderen murtimuro »

Mayis yazdı: 13 Nis 2021 17:31 Nolur cevap verin. Eşim dün anadolu adliyesine teslim oldu. 2014 yılında işlediği bi suçtan 2 sene 6 ay cezası gelmişti. Yakalama kararı çıkmış. Adliyeye gidip gbt baktırarak teslim oldu. Ama girdi çıktı yapacak dediler. Dün akşam 19.30 civarında cezaevine giriş yaptı. Telefonu teslim etmeden aradı çünkü ordan biliyorum. Hala haber alamıyorum. Üstelik 3 senenin altında olmasına rağmen cezası ümraniye e tipi kapalıya götürmüşler. Cezaevi bilgi vermiyor. Ne zaman çıkarırlar eşimi?
Kısa sürede çıkar merak etmeyin.
Mayis
Site Üyesi

Mesaj gönderen Mayis »

murtimuro yazdı: 13 Nis 2021 23:04
Kısa sürede çıkar merak etmeyin.
İnşallah. Cezaevini aradım. Girdi çıktı diyolar diye o gün çıkıcağını mı sandınız en erken 3 gün diye bi tepkiyle karşılaştım. Üstelik dün akşam geldiği için bugün 1.günü sayılıyor dedi telefondaki kadın. llaj
Bitkisel hayat
Yeni Üye

Mesaj gönderen Bitkisel hayat »

Allah kurtarsin . Birdaha da dusurmesin. Allah hapiste olan kisilere ve aylelerine sabir versin insallah
fero3838
Yeni Üye

Mesaj gönderen fero3838 »

4 yıl ceza aldım girdi çıktı yaptım 8 gün sürdü
Şimdi eski ceza olarak hagb açıldı bundanda 1 ay 20 gün ceza aldım bunun için tekrar mı girdi çıktı yapacam yapacaksam açıga mi girecem yoksa yine kapaliyami girecem denetim serbestlikte birleştirme olmuyormu
Beylerbeyi34
Yeni Üye

Mesaj gönderen Beylerbeyi34 »

fero3838 yazdı: 27 Tem 2021 02:19 4 yıl ceza aldım girdi çıktı yaptım 8 gün sürdü
Şimdi eski ceza olarak hagb açıldı bundanda 1 ay 20 gün ceza aldım bunun için tekrar mı girdi çıktı yapacam yapacaksam açıga mi girecem yoksa yine kapaliyami girecem denetim serbestlikte birleştirme olmuyormu
Merhaba,geçmiş olsun.Siz hangi cezaevine girdi çıktı yaptınız 8 gün sürdü ve tek dosyadan mı?