Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Covid19 izinleri

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Orhnsngr0606
Yeni Üye

Re: Covid19 izinleri

Mesaj gönderen Orhnsngr0606 »

Merhaba arkadaşlar bugün 5 ay cezam onan di ve geldi qcik ceza infaz kurumuna teslim olmam gerekiyormuş nasıl bir yol izlemeliyim kaç gece kalırım varmi bilgisi olan.

mehmetpower
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen mehmetpower »

Aynı gün salarlar
Yokum
Site Üyesi

Mesaj gönderen Yokum »

Şehre ve cezaevine göre değişir!
aydinx
Yeni Üye

Mesaj gönderen aydinx »

Adliyeye gidip işlemleri başlattıysanız ve sizi açık ceza evine sevk ettilerse erkenden gidin, birkaç saate bırakırlar gibi. Tabi bu kesin değil. Çünkü oradaki işleyiş ve yoğunluk durumuna göre değişir. Hangi açık cezaevine gönderdilerse telefonla arayıp en azından fikir edinmekte fayda var diye düşünüyorum. Dosya şehir dışında ise biraz daha uzayabilir.. Geçmiş olsun..
Umut41
Site Üyesi

Mesaj gönderen Umut41 »

Anlaşılan 1 yıl ve daha az kalanlar ve izinli olduğu sürede şuç işlememiş olanlar denetimden yararlanacak ve dönmeyecek hayırlı uğurlu olsun işine yarayan arkadaşlara
mehmetpower
Kıdemli * Üye

Açıkta olan herkes için geçerli 1yil erken açığa ayrılanları dahil demek istiyor
realmardinspor
Yeni Üye

Mesaj gönderen realmardinspor »

benim 30 kasımdan sonra 1 sene 2 ay cezam kalıyor açıkta ben 2 ay yatacakmıyım yoksa bende mi gönderiliyorum dışarı ?
mehmetpower
Kıdemli * Üye

Hükûmet üzerine 6 ay daha uzatma kararı verebilirmiş rahat ol girmezsin
realmardinspor
Yeni Üye

Mesaj gönderen realmardinspor »

inş öyledir :D
Kullanıcı avatarı
KediHayri
Kıdemli ** Üye

Mesaj gönderen KediHayri »

Arkadaşlar gözümüz aydın covid 19 izinlerin mayıs ayına kadar her defasında 2 ay olmak üzere toplam 3 kez uzatılmasına dair önerge Mecliste az önce kabul edildi.