Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Açık Cezaevi Covid-19 izinleri 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Açık Cezaevi Covid-19 izinleri 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı

Mesaj gönderen Admin »

7242 Sayılı Kanun Kapsamında Bazı Hükümlüler İçin Uygulanan Covid-19 İzni ile İlgili Duyuru

5275 sayılı Kanun’un Geçici 9/5. maddesi uyarınca alınan Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğünün “26/c/2021 tarih ve 13588366-149-477 sayılı yazıları ile COVID -19 pandemisine ilişkin salgın riskinin ortadan kalkmamış olması nedeniyle hükümlülere verilen COVID -19 izin sürelerinin 2 (iki) ay süre ile uzatılmasına” dair önerisi doğrultusunda açık ceza infaz kurumlarında bulunan veya açık ceza infaz kurumlarına ayrılmaya hak kazanan hükümlüler ile denetimli serbestlik tedbiri uygulanmak suretiyle cezalarının infazına karar verilen yükümlüler hakkındaki izin sürelerinin, 31 Mart 2021 tarihinden itibaren 2 (iki) ay süreyle uzatılmasına karar verilmiştir.

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.
Malumat 01
Site Üyesi

Re: Açık Cezaevi Covid-19 izinleri 31 Mayıs 2021 tarihine kadar uzatıldı

Mesaj gönderen Malumat 01 »

Admin ben covit 19 iznindeydim uzatilinca hiçbir yeri aramadım onlarda beni aramadı sorun olur mu..muddetnamede denedim 08/5
/2022 yazıyor Mayıs sonuna kadar izinler uzarsa direk denedime mi başlarım açık cezaevindeki girerim.. saygılar
Malumat 01
Site Üyesi

Mesaj gönderen Malumat 01 »

5.ci ayın 8inde denedime çıkacağım izinler olmasaydı şimdi direk izinden mi denetime çıkarım..
sercangr
Yeni Üye

Mesaj gönderen sercangr »

Benimde merak ettiğim bu süreçte cezaevine girdi çıktı yapıp denetimliye ayrılacakları nasıl bir süreç bekliyor, açık cezaevinde 2-3 saat bekletip işlemlerden sonra salacaklarmı? Kartal açıkcezaevinimi yoksa maltepe açık cezaevinimi tavsiye edersiniz?
sercangr
Yeni Üye

Mesaj gönderen sercangr »

Birde şu an ben çalışıyorum yeni bir işe başladım daha 1 yıl bile olmadı nasıl izin alsam onu düşünüyorum