Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

1 Ay oldu denetimden evrak gelmedi

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Ernealizm
Site Üyesi

1 Ay oldu denetimden evrak gelmedi

Mesaj gönderen Ernealizm »

Merhaba arkadaşlar geçen ayın 13'ünde açığa girdi çıktı yaptım halen denetim evraklarım gelmedi. bu süreç ne kadar sürüyor bilgisi olan var mı

iekkei
Site Üyesi

Re: 1 Ay oldu denetimden evrak gelmedi

Mesaj gönderen iekkei »

1 hafta sonra kadar denetım serbestlıgınden arayıp cagrılmanız gerekırdı surec 1 ay kadar uzar mı bılemıcem .. bıseylrı atlamıs olmamak ıcın denetım sertbestlıgı burosuyla gorusun
Gentle
Yeni Üye

Mesaj gönderen Gentle »

Girdi çıktıyı aynı gün mü yaptınız
Ernealizm
Site Üyesi

iekkei yazdı: 13 Ağu 2021 11:57 1 hafta sonra kadar denetım serbestlıgınden arayıp cagrılmanız gerekırdı surec 1 ay kadar uzar mı bılemıcem .. bıseylrı atlamıs olmamak ıcın denetım sertbestlıgı burosuyla gorusun
Denetimli serbestlik büroya gittim adamlar bizlik bir şey yok sen işlemlerini cezaevinden halledeceksin dediler
Ernealizm
Site Üyesi

Gentle yazdı: 13 Ağu 2021 15:48 Girdi çıktıyı aynı gün mü yaptınız
Evet hocam aynı gün sabah 9 da teslim oldum öğrenden sonra 2 3 gibi çıktım
Mahir798
Yeni Üye

Mesaj gönderen Mahir798 »

Ayin 3 unde denetimliye gittim islemimi yaptilar 3 ekime kadar izinlisin 3 unde tekrar gel dediler gidip islemlerinizi yaptirin size bir belge veriyorlar tebligat seklinde
Sixers
Site Üyesi

Mesaj gönderen Sixers »

Merhaba,

benim olay şurada anlattığım gibi oldu.
https://www.kararara.com/forum/viewtopi ... 51#p731751
Ernealizm
Site Üyesi

Denetimden halen haber yok acaba adli tatil olduğu için olabilir mi? öğreneceğiniz bir yol var mı
Mahir798
Yeni Üye

Mesaj gönderen Mahir798 »

Kardesim bakin ds mudurlugune gidip islemlerinizi yapin zaten size orada ayri bir tebligat verecekler izinli oldugunuza dair izin bitiminde evraginiz gelir ve size geleceginiz gunude soyleyecekler zaten
İbrahim-ö
Yeni Üye

Mesaj gönderen İbrahim-ö »

Merhaba, benimde aynı sorunum var. Silivri cezaevine girdi çıktı yaptım. İzin belgesiyle izine gönderdiler. İzmir'de ikamet ediyorum ne İzmir adliyesi nede İzmir denetim şubesi sistemde hiçbir şey görmüyor. Silivri cezaevi telefonu cevap vermiyor. Denetimli serbestlik evrakı gelmezse ne olur?