Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

1 Ay oldu denetimden evrak gelmedi

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
xGaripx58
Yeni Üye

Re: 1 Ay oldu denetimden evrak gelmedi

Mesaj gönderen xGaripx58 »

İbrahim-ö yazdı: 26 Eyl 2021 08:15 Merhaba, benimde aynı sorunum var. Silivri cezaevine girdi çıktı yaptım. İzin belgesiyle izine gönderdiler. İzmir'de ikamet ediyorum ne İzmir adliyesi nede İzmir denetim şubesi sistemde hiçbir şey görmüyor. Silivri cezaevi telefonu cevap vermiyor. Denetimli serbestlik evrakı gelmezse ne olur?
Merhaba bende aynı durumdayım ne zamandır denetim için haber vermelerini bekliyorsunuz

İbrahim-ö
Yeni Üye

Mesaj gönderen İbrahim-ö »

9 ağustosta silivriye girdi çıktı yaptım.
Ernealizm
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ernealizm »

İbrahim-ö yazdı: 26 Eyl 2021 08:15 Merhaba, benimde aynı sorunum var. Silivri cezaevine girdi çıktı yaptım. İzin belgesiyle izine gönderdiler. İzmir'de ikamet ediyorum ne İzmir adliyesi nede İzmir denetim şubesi sistemde hiçbir şey görmüyor. Silivri cezaevi telefonu cevap vermiyor. Denetimli serbestlik evrakı gelmezse ne olur?
cezaevinden çıkarken denetim evrakı imzaladınız mı? ben tekrar denetim dilekçesi verdim, ikinci dilekçeden 10 gün sonra aradılar pazartesi gelin evraklarınızı alın diye yarın gidip alacağım
İbrahim-ö
Yeni Üye

Mesaj gönderen İbrahim-ö »

bana birşeyler imzalattılar ama açıkçası ne olduğu hakkında bir fikrim yok. kapıda kimlik bilgilerimi dolduran memur fazlaca kaba idi soru sorulmasına dahi tahammülü yoktu o yüzden hiç birşey soramadım. İzmir adliyesinde görevli bir savcıya danıştım, vatandaşlık numaramı alıp araştırdı birşey göremedi. Silivri cezaevini aramamı söyledi. Cezaevini aradım santral hattı bağlamak için bekletip telefonu kapattı. bu ayın otuzunda iznim bitiyor ne yapmalıyım bilmiyorum.