Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

3 yıl 1 ay 15 gün kasten yaralama

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
mehmetpower
Kıdemli * Üye

Re: 3 yıl 1 ay 15 gün kasten yaralama

Mesaj gönderen mehmetpower »

Hocam minimum 15 maximum 30 a yakın kalır içerde ama kimi ceza evleri sağlam avukatın varsa 3 günde çıkanda oluyor

xyb3r
Yeni Üye

Mesaj gönderen xyb3r »

Misafir346 yazdı: 04 Eki 2021 22:42
xyb3r yazdı: 04 Eki 2021 14:03
Duyguduygu06 yazdı: 03 Eki 2021 13:33
1 ay mı? 4 yıl cezası olan bile 3 gün yatıp çıkıyor ne 1 ayı abi ?
normalde gir çık doğduru fakat sizin babanız yakalandığı için kapalıya götürüyorlar direk işlemler vs uzuyor derken 1 ayı buluyor.
Yakalanmakla ne ilgisi var 3 sene üzeri cezalarda zaten yakalama çıkıyor
hocam kastetmek istediğim burada bir konu görmüştüm bir arkadaşı kendi teslim olmadan almışlar o yüzden çıkış süreci biraz uzamış onu kastetmek istemiştim
Duyguduygu06
Yeni Üye

Mesaj gönderen Duyguduygu06 »

Babam 3 gün yattı çıktı arkadaşlar o da haftasonuna denk geldi. Burada bilip bilmeden yazan çok bunu anlamış olduk. Yine de teşekkür ederim herkese geçmiş olsun
mehmetpower
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen mehmetpower »

Hocam ceza evlerine göre değişiyor suç cinsel olsaydı 1 ay içerde yatirmadan cikarmazlardi buna emin olun ama adi suçlarda ceza evine göre değişkenlik gösteriyor ne yazikki 2 hafta yatanda var 6 saat sıranda değişiyor ama dedim gibi avukatın varda sağlam daha çabuk çıkan oluyor