Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Girdi-Çıktı ve Denetimli Serbestlik

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Ernealizm
Site Üyesi

Re: Girdi-Çıktı ve Denetimli Serbestlik

Mesaj gönderen Ernealizm »

Medoschi yazdı: 11 Eki 2021 06:24 Merhaba,

Bende haziran ayında girdi çıktı yaptım. Denetim ile ilgili hiç bişey demediler kimsede beni aramadı. İnternetten izin uzatıldı mı uzatılmadı mı diye baktım ve halen bi sorun yaşamadım. Gbt'ye girdim ve bir sorun gözükmedi. Her izine çıkana denetim serbestlik zorunluluğu var mı? Böyle bir bilgilendirme yapılmadı çünkü bana. Denetime çıkan ile covid-19 izinine çıkan insanlar ayrılmıyor mu?
Cevaplarınız sevinirim.
Eğer halen denetime ayrılmadıysanız kovid izinleri bitince tekrar açık ceza evine girmeniz gerekir.

Medoschi
Yeni Üye

Mesaj gönderen Medoschi »

Cevabınız için teşekkür ederim. Peki denetimli olarak izine mi ayrıldım yoksa normal mi ayrıldığımı öğrenmek için denetim serbestlik şubesini mi aramam gerekiyor yoksa açık infaz kurumunu mu aramam gerekiyor?

Cezam 10 ay 15 gün'dü 30.06.2021 tarihinde izine ayrıldım. Yaklaşık 4 ay oldu çıkalı 6 ay kadar bi süre kaldı. Tekrardan açık infaz kurumda yatarmıyım bu cezayla yoksa denetime ayırmışlardır ve bilgim mi yoktur.

Teşekkür ederim iyi günler.
Ernealizm
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ernealizm »

Medoschi yazdı: 11 Eki 2021 23:12 Cevabınız için teşekkür ederim. Peki denetimli olarak izine mi ayrıldım yoksa normal mi ayrıldığımı öğrenmek için denetim serbestlik şubesini mi aramam gerekiyor yoksa açık infaz kurumunu mu aramam gerekiyor?

Cezam 10 ay 15 gün'dü 30.06.2021 tarihinde izine ayrıldım. Yaklaşık 4 ay oldu çıkalı 6 ay kadar bi süre kaldı. Tekrardan açık infaz kurumda yatarmıyım bu cezayla yoksa denetime ayırmışlardır ve bilgim mi yoktur.

Teşekkür ederim iyi günler.
Hocam bazı cezalar denetim kapsamına alınmıyorlar açık ceza evini aramanızı tavsiye ederim gerekirse tekrar size dilekçe doldurtacaklar