Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

İçtimanın çözülmesi ne demek?

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Ergun54
Site Üyesi

İçtimanın çözülmesi ne demek?

Mesaj gönderen Ergun54 »

2018 yılında hakaret tehdit suçundan 1 yıl 3 ay basit yaralamadan 7 ay 15 gün ceza aldim cezamı 2019 Ekim ayında girdim 3 ay yattım açıkta çıkınca 1 yıl denetim gördüm pandemi dönemi denetimi 1ay erken bitirdiler lakin bu ayın 30 unda bana infaz hekimliği dava açmış gerekçeli kararda cezasını çektiğim dosya incelenmiş ve ictimanin çözülmesine karar vermiş toplam cezam 22 ay 15 gündü nedir ne değildir bilgim yok bu konuda yardımınıza ihtiyacım var yeniden cezamı yatacağım 3 ay yattım 1 yıl denetim gördüm burada nasıl bir yol izlemem gerekiyor bilgi verirseniz çok sevinirim

mehmetpower
Kıdemli * Üye

Re: İçtimanın çözülmesi ne demek?

Mesaj gönderen mehmetpower »

ceza içtima olacağı icin çözüp yeniden hesap yapılacak korkulacak birşey yok
Ergun54
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ergun54 »

mehmetpower yazdı: 04 Eki 2021 22:49 ceza içtima olacağı icin çözüp yeniden hesap yapılacak korkulacak birşey yok
Cok teşekkür ederim abi sagol
Akrfurkan01
Yeni Üye

Mesaj gönderen Akrfurkan01 »

Aynı olay benimde başımda var nedir bu ne yapmamız gerek