Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Covit izni

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Malumat 01
Site Üyesi

Covit izni

Mesaj gönderen Malumat 01 »

Mrb bir sorum olacaktı biliyorsunuz 30 Kasım'da izinler bitiyor izinler bittikten SONRA geri ceza evine çağırırlar mı yoksa yeni bir yasami çıkarırlar görüşünüz veya düşünceniz nedir tşk ederim

Ernealizm
Site Üyesi

Re: Covit izni

Mesaj gönderen Ernealizm »

Malumat 01 yazdı: 18 Eki 2021 04:45 Mrb bir sorum olacaktı biliyorsunuz 30 Kasım'da izinler bitiyor izinler bittikten SONRA geri ceza evine çağırırlar mı yoksa yeni bir yasami çıkarırlar görüşünüz veya düşünceniz nedir tşk ederim
Kasım ayına kadarki olacak bilim kurulu toplantılarda sonuç çıkmazsa çağırırlar. çünkü 4 ay uzatma yetkisi kasım ayında bitiyor
mehmetpower
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen mehmetpower »

Kasımda ayında herşey belli olur aceleye gerek yok dıe düşünüyorum ayrıca bu kadar insanı geri toplayabileceklerini sanmıyorum bu ekonomi bozuk zamanda bekleyip gorecez
Malumat 01
Site Üyesi

Arkadaşlar adalet komisyonunda bu gece kabul edildi korona virüs izni ile alakalı bişey yok maddelerin içinde galiba heri cağıracaklar ama nasıl basaracaklar nasil karantina koğuşu uygulaması yapacaklar açık ceza evinde...admin
mehmetpower
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen mehmetpower »

Galiba diye birşey yok hocam kesin bir karar yok ortada 1 ay i 2 ay i kalan var kalkıp toplu şekilde cagiracaklarini sanmıyorum olsada hele vakalar yüksek iken
Malumat 01
Site Üyesi

Mehmet power inşallah sen haklı olursun...
Ernealizm
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ernealizm »

Bence de geri çağıracaklar gardiyan arkadaşım eski düzen çalışmaya başlamış muhtemelen izinler uzatılmayacak. benim izin 18 kasımda bitiyor denetimliye gideceğim bakalım ne olacak
Destamore
Site Üyesi

Mesaj gönderen Destamore »

Su ana kadar ki tavırları gösteriyor ki uzatmayacaklar. Ancak bu kadar insanı kışın ortasında tekrardan cezaevine çağırmak, gecen sefer uzadığı dönemle şimdi arasında rakamsal bir fark olmaması hatta görece rakamların yüksek olması gibi gerçeklere bakarsak son anda bir düzenleme yapacaklardır. Daha yaklaşık 20 gün var ve bu sürede çok şey değişebilir. Ben açıkçası bir son saniye ile uzatma bekleyenlerdenim. Her yargı paketinde bir uzatma koydular. Gecen defada komisyondan çıkıp genel meclise geldiğinde son anda eklediler hatta muhalefet partileri bu nedenle itiraz ettiler ama iktidarın dediği oldu ki olasılıkla aynısı olacak. Diğer yandan olasılıkla bahar aylarında erken seçim gündemi şimdiden belirmeye başladı. Bu kadar insanı ve ailelerinin oylarını kaybetmek istemeywceklerdir kanaatindeyim ki ciddi ciddi oya ihtiyaçları var eskisi gibi rahat kazanacakları bir seçim olmayacak. Sonuc olarak ayin 20sinden sonra meclise taşınıp uzatilacaktir. Hadi olmadi KHK ile uzatabilirler meclise getirmeden. Peki ya sizce?