Mükerrirlere özgü denetimli serbestlik (tck 58/6)-süresiz ne demek

Ceza ve Güvenlik Tedbirlerinin İnfazı, İnfazın Ertelenmesi, Denetimli Serbestlik, Koşullu Salıverilme, Adli Sicil (Sabıka) ve Arşiv Kaydı, GBT, Özel veya Genel Af, Ceza İnfaz Kurumları, Özel İnfaz Çeşitleri, Açık Ceza İnfaz Kurumuna Ayrılma...
Kullanıcı avatarı
KediHayri
Editör

Re: Mükerrirlere özgü denetimli serbestlik (tck 58/6)-süresiz ne demek

Mesaj gönderen KediHayri »

O tecilli dosyan ve diğeri tekrar içtima edilir denetimde geçirdiğin süreler düşürülür falan o konuda çok bir sıkıntın yok ama trafik güvenliğini tehlikeye atmak suçundan alacağın ceza x2 olacak şekilde yatırırlar hocam.Mesela yerel mahkeme 3 ay verirse önceki suçun süresini geçmeyecek şekilde x2 yaparlar 6 ay cezanın da tamamını kapalıda yatırırlar maalesef hocam.

sonercengiz
Yeni Üye

Mesaj gönderen sonercengiz »

@KediHayri kardeşim şunu anlamadım yardımcı olursan sevinirim halkını helal et .. şimdi bi suç işledim 2.kez mükerir oldum bu cezayı ona göre yatıcam ama yıllar önce ki tecilli dosyamı patlatacak ya onuda mı çift mükerir yatırırlar ? Yoksa son ceza çift mükerir ama tecilli dosyamda mükerir filan yoktu 1 yıl 8 ay o girdi çıktı mı olur yoksa son cezam çift mükerir olduğu icin onunda mı hepsini yatarım eyvallah şimdiden sağolasın
Kullanıcı avatarı
KediHayri
Editör

Mesaj gönderen KediHayri »

sonercengiz yazdı: 27 Ara 2021 19:18 @KediHayri kardeşim şunu anlamadım yardımcı olursan sevinirim halkını helal et .. şimdi bi suç işledim 2.kez mükerir oldum bu cezayı ona göre yatıcam ama yıllar önce ki tecilli dosyamı patlatacak ya onuda mı çift mükerir yatırırlar ? Yoksa son ceza çift mükerir ama tecilli dosyamda mükerir filan yoktu 1 yıl 8 ay o girdi çıktı mı olur yoksa son cezam çift mükerir olduğu icin onunda mı hepsini yatarım eyvallah şimdiden sağolasın
O tecilli suçunun infaz rejimine göre yatırırlar onunla mükerrir dosyanın bir alakası yoksa birleştirme yapmazlar rahat ol