Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İcra ve İflas Hukuku Maaşta 2. kesinti yasal mıdır?

Maaşta 2. kesinti yasal mıdır?

İcra, İlamlı ve İlamsız Takip, Haciz, Mal Beyanı, İhtiyati Haciz, Borca İtiraz, Şikayet, İstihkak ve İstirdat Davaları, Taahhüdü İhlal, Sıra Cetveli, İflas...

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

Konu ile ilgili zaten başvurunuzu yapmışsınız bu nedenle sonucu bir görmek gerekir diye düşünüyorum.

www.kararara.com

ases01 Site Üyesi

muratbe tüketici hakem heyetini kazandım ama banka tüketici mahkemesine itiraz etti dün 3. mahkemeye çıktım hakim konudan anlayan bilirkişi istedi ve davayı 26 marta attı ama ümidimi kaybettim tüketici hakem heyeti zaten bilirkişiye göndermiş davayı kazanmışım hakimin tekrar bilirkişiye göndermesi sanki olumsuz sonuçlanacakmış gibi geldi hayırlısı bakalım

Güntülü Kullanıcı avatarı
Moderatör

ases01 yazdı:
muratbe tüketici hakem heyetini kazandım ama banka tüketici mahkemesine itiraz etti dün 3. mahkemeye çıktım hakim konudan anlayan bilirkişi istedi ve davayı 26 marta attı ama ümidimi kaybettim tüketici hakem heyeti zaten bilirkişiye göndermiş davayı kazanmışım hakimin tekrar bilirkişiye göndermesi sanki olumsuz sonuçlanacakmış gibi geldi hayırlısı bakalım

Hakimin bilir kişiye göndermesi gayet normaldir, bu konuda ümitsizliğe kapılmanız da yersiz olur.
www.kararara.com

ases01 Site Üyesi

Güntülü yazdı:
ases01 yazdı:

Hakimin bilir kişiye göndermesi gayet normaldir, bu konuda ümitsizliğe kapılmanız da yersiz olur.

Çok teşekkür ettim güntülü hocam

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Rica ederiz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Önceki

• POPULER KONULAR

Dön İcra ve İflas Hukuku