Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İcra ve İflas Hukuku Başka İcra Davasına 3.Şahıs Olarak Katılabilirmiyim?

Başka İcra Davasına 3.Şahıs Olarak Katılabilirmiyim?

İcra, İlamlı ve İlamsız Takip, Haciz, Mal Beyanı, İhtiyati Haciz, Borca İtiraz, Şikayet, İstihkak ve İstirdat Davaları, Taahhüdü İhlal, Sıra Cetveli, İflas...

The Equalizer Site Üyesi

Benim çalıştığım şirket alacaklarıma dair senet verdi ve iş yaptığı müşteri firmada çalışmaya gönderip arkasından ortadan kayboldu!Senedi icraya verdim lakin adres bulunamıyor!

Benimle aynı durumdaki aynı senede sahip iş arkadaşım kaçan iş yerimizin bizi gönderdiği ve ana firma olmadığı için bu işte onunla birlikte çalıştığımız müşteri firmaya bu senedi dava etti ve olumlu bir yönde ilerliyor.

Ben de o firmaya yönelik arkadaşımın açtığı davaya avukatım aracılığıyla 3. şahıs olarak katılıp senedimin bedelini alabilir miyim?

Bilgi verirseniz memnun olurum.

Saygılar ve sevgiler!

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

The Equalizer yazdı:
Benim çalıştığım şirket alacaklarıma dair senet verdi ve iş yaptığı müşteri firmada çalışmaya gönderip arkasından ortadan kayboldu!Senedi icraya verdim lakin adres bulunamıyor!

Benimle aynı durumdaki aynı senede sahip iş arkadaşım kaçan iş yerimizin bizi gönderdiği ve ana firma olmadığı için bu işte onunla birlikte çalıştığımız müşteri firmaya bu senedi dava etti ve olumlu bir yönde ilerliyor.

Ben de o firmaya yönelik arkadaşımın açtığı davaya avukatım aracılığıyla 3. şahıs olarak katılıp senedimin bedelini alabilir miyim?

Bilgi verirseniz memnun olurum.

Saygılar ve sevgiler!

Çalıştığınız firmadan iş veren firmanızın alacağı varsa bu görülen davaya katılma değilde o firmadaki alacağına karşılık takip yürüte bilirsiniz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön İcra ve İflas Hukuku