Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI İcra ve İflas Hukuku THH kararının ilamlı icraya konusu

THH kararının ilamlı icraya konusu

İcra, İlamlı ve İlamsız Takip, Haciz, Mal Beyanı, İhtiyati Haciz, Borca İtiraz, Şikayet, İstihkak ve İstirdat Davaları, Taahhüdü İhlal, Sıra Cetveli, İflas...

GÖKTÜRK Site Üyesi

merhaba iyi akşamlar. tüketici hakem heyetine internet üzerinden satış yapan bir firmayı şikayet ettim etme sebebim. parasını ödediğim bir ürünün stoklarımızda yok deyip iptal etmesi ancak ertesi gün ve sonraki günlerde fiyatını artırarak satışına devam etmesi. thh kararını verdi ve kararında parasını ödediğim şekilde ürünün tüketiciye tesim edilmesine yazıyordu. firmayı aradığımda thh yanlış karar vermiş thh kararını tanımıyoruz size hiçbirşey göndermiyoruz işinize bakın diye artistce posta koydular. ilamlı icra dilekcesi vermek istiyorum ancak dilekçemde ne yazacağımı nasıl yazacağımı bilmiyorum. internette parası alınan ancak geri para iadesi yapılmayan durumlar hakkında ilamlı icra dilekçe örnekleri mevcut ancak gönderilmeyen ürünün thh kararında belirtilen ücret karşılında tesliminin ne şekilde olacağı konusunda bir dilekçe yok. bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.

• POPULER KONULAR

Dön İcra ve İflas Hukuku