Çek'den dolayı mahkeme ve icra hakkında

İcra, İlamlı ve İlamsız Takip, Haciz, Mal Beyanı, İhtiyati Haciz, Borca İtiraz, Şikayet, İstihkak ve İstirdat Davaları, Taahhüdü İhlal, Sıra Cetveli, İflas...
Kullanıcı avatarı
yumu55
Site Üyesi

Çek'den dolayı mahkeme ve icra hakkında

Mesaj gönderen yumu55 »

Merhaba , 17.10.2019 tarıhınde bır olaydan dolayı tutuklandım.Bu tarıhden sonra pıyasada ödenmesi gereken şahsi çeklerim vardı.cezaevınde bulunmamdan dolayı ceklerım malesef yazıldı ve ıcralık oldu.
Şu an geri dönüşü olmayan sonuclar doğurdu ve ne bır bankadan kredı ne bıryerden cek kullanabılıyorum normal olarak.
ödicek gücüm kalmadı.
pıyasada olabıldgnce ceklerımı topladım su an 11 adet yaprak kaldı.
benım sorum şu şekılde olacak şu anda tam faktorıng şirketınde 5 dosyam vardı ayrı ayrı bu 4 dosyayı cırontacılarla bırlıkte odedık şu an 1 dosyam kaldı.onunda degerı 25.000 bın turk lırasıydı eskı para ıle ve şuan 35 000 tl ıstıyorlar.
ben o surecde cezaevındeydım ve pandemı sureclerı oldu herhangı bır ındırım yapmıyor şirket bu konuda nereden yardım ısteyebılırılırım alıcı ısteyebıldıgı kadar ıstıyor cezaevı sureclerı pandemı surecı ve zaten o tarıhte battım toplayamadım işlerımı ve kaybettım herseyı.bu cekden dolayı ıcra ceza mahklemesınde dava acıldı.
ve dıger 4 odenen dosya ıcınde bu dosyayı örnek göstererek evımn uzerınden ıpoteklerını ve dıger mahkemedekı davaları ve icra dosyalarını kaldırmıyorlar bu konuda aradım 1 dosya kaldıgından ilgılenmıyorlar onuda kapatmamı ıstedıler.zaten param olsa hemen ödıcem.yanı ben burada bırmadurıyet yasadım maduruyetlerım malesef gıderılmıyor.
tutuklu bulundugum dosyam ıle ılgılıde 3 ay yattım savcı bey saldı benı ne bır ıddıaneme var ne bırsey olan tıcaretımı kaybettım.yardımcı oluırsanız cok tesekkkur ederım kolay gelsın.

KIRMIZI BEYAZ KARA SEVDA SAMSUNSPOR

Kullanıcı avatarı
yumu55
Site Üyesi

Re: Çek'den dolayı mahkeme ve icra hakkında

Mesaj gönderen yumu55 »

Cvp verebilcek bilen varmıdır yardımcı olabılecek...tesekkürler.
KIRMIZI BEYAZ KARA SEVDA SAMSUNSPOR