Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

DENETİMLİ SERBESTLİK HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR VE CEVAPLARI

biits
Site Üyesi

Re: DENETİMLİ SERBESTLİK HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR VE CEVAPLARI

Mesaj gönderen biits »

yani herhangi bir tedavi veya test uygulanmadan sadece bireysel ve grup görüşmelerine katılmam gerekiyor değil mi ?

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

biits yazdı: 25 Haz 2019 20:44 yani herhangi bir tedavi veya test uygulanmadan sadece bireysel ve grup görüşmelerine katılmam gerekiyor değil mi ?

Evet sadece bireysel ve grup çalışması o kadar, başkada bir şey yok iyi yırtmışın hani.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM
biits
Site Üyesi

Mesaj gönderen biits »

hahaha tesekkurler
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

biits yazdı: 25 Haz 2019 20:47 hahaha tesekkurler

))) Rica ederiz.

WWW.KARARARA.COM
sdtckmkc3366
Site Üyesi

Mesaj gönderen sdtckmkc3366 »

Merhabalar Kolay gelsin...
Benim daha once uyusturucudan dolayi verilmis cezam var gonderdigim dosyaya bakarsaniz cok sevinirim.. 29 haziran 2019 da arkadasimin aracinda esrar maddesi ele gecirildi bende aracyaydim arkadasim kabullenmedi ve ikimiz hakkindada islem yapildi. Hastanede idrar verdik daha sonra salindik. Benim daha oncedende uyisturucudan bir dosyam vardi ve 10 ay hapis cezasi aldim HAGB ile birakildim. Olay tarihinden itibaren 5 yilin dolup dolmadigindan emin degilim size gönderdiğim dosyada durusma tarihi ve dosya numaramdan 5 yilin dolup dolmadigini ogrene bilirmiyim sizdem rica ediyorum bu benim icin cok önemli saygilar iyi calismalar..
Dosya ekleri
P_20190701_112942.jpg
P_20190701_112942.jpg (1.53 MiB) 2601 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman »

sdtckmkc3366 yazdı: 01 Tem 2019 11:35
Merhabalar Kolay gelsin...
Benim daha önce uyusturucudan dolayi verilmis cezam var gönderdiğim dosyaya bakarsaniz cok sevinirim.. 29 haziran 2019 da arkadasimin aracinda madde ele geçirildi bende araçtaydım arkadasim kabullenmedi ve ikimiz hakkindada islem yapildi. Hastanede idrar verdik daha sonra salındık. Benim daha önceden de uyusturucudan bir dosyam vardi ve 10 ay hapis cezasi aldim HAGB ile birakildim. Olay tarihinden itibaren 5 yilin dolup dolmadigindan emin değilim size gönderdiğim dosyada duruşma tarihi ve dosya numaramdan 5 yılın dolup dolmadigini ögrene bilirmiyim sizdem rica ediyorum bu benim için çok önemli saygılar iyi çalısmalar..
29.HAZİRAN.2019 ikinci suçtan yakalandığın tarih. İlk suçla ilgili verilen karar tarihi 06.TEMMUZ.2015
Bu iki tarih arasında geçen süre 4 yıl 9 ay 2 gün. yani 5 yıl dolmamış.

Bu yapmış olduğum hesaplama kaba taslak her halükarda aradaki gecen süre 5 yılı doldurmuyor.

WWW.KARARARA.COM
sdtckmkc3366
Site Üyesi

Ne yapmam gerekli Teoman bey lutfen yardimci olun 3 gündür uyku uyuyamiyorum. Ayrıca alinan idrarimdanda madde cikma olasiligi var
sdtckmkc3366
Site Üyesi

Teoman bey lütfen yardımcı olun inanin cook zor durumdayim ne yapmam gerekiyor ne önerirsiniz :(
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman »

sdtckmkc3366 yazdı: 01 Tem 2019 12:34 Ne yapmam gerekli Teoman bey lutfen yardimci olun 3 gündür uyku uyuyamiyorum. Ayrıca alinan idrarimdan da madde cikma olasiligi var
Şuan şu aşamada bizim sağlıklı bilgi vere bilmemiz mümkün değil, tahlilde eğer madde kullandığın yönde rapor gelirse hiç kaçarı yok HAGB yanar. 1 Yıl 8 Ay ceza gele bilir.

WWW.KARARARA.COM
sdtckmkc3366
Site Üyesi

Teoman bey bu 1yil 8 ay kesin hapis cezasimi olur