DENETİMLİ SERBESTLİK HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR VE CEVAPLARI

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: DENETİMLİ SERBESTLİK HAKKINDA MERAK EDİLEN SORULAR VE CEVAPLARI

Mesaj gönderen teoman »

1Beyefendi yazdı:Benim Denetimli Serbestlik Kağıdı geldi. Ama hiç cezaevine girmedim. Cezaevine girmeden yada girdi çıktı yaparak mı denetimli devam edecek. 2 günden beri denetimliye gidiyorum.
Konunuzu daha açık yazarsanız konunun içeriğini anlamış oluruz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Misafir Üye
Kıdemli ** Üye

Mesaj gönderen Misafir Üye »

2 yıl 7 ay ceza aldım. Daha sonra istinafa itiraz sonrası etkin pişmanlık dolayısıyla 1 sene denetimli serbestlik verilmiş. Denetimli serbestliğe 3 gün önce başladım. Sorum şu; benim serbestliğe devam etmem için cezaevine girmem gerekir mi eğer gerekiyor ise kaç gün cezaevinde geçireceğim.
( Cezaevine hiç girmedim )

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

1Beyefendi yazdı:2 yıl 7 ay ceza aldım. Daha sonra istinafa itiraz sonrası etkin pişmanlık dolayısıyla 1 sene denetimli serbestlik verilmiş. Denetimli serbestliğe 3 gün önce başladım. Sorum şu; benim serbestliğe devam etmem için cezaevine girmem gerekir mi eğer gerekiyor ise kaç gün cezaevinde geçireceğim.
( Cezaevine hiç girmedim )

ceza evine girdi çıktı yaparak denetime devam edersiniz.

WWW.KARARARA.COM

Misafir Üye
Kıdemli ** Üye

Mesaj gönderen Misafir Üye »

Teşekkürler. Son bir şey girdi-çıktı kaç gün olur acaba ?

Erdisvs
Site Üyesi

Mesaj gönderen Erdisvs »

Silivri açık git sabah formu verdim akşam çıktım 1 gün bile sürmüyor en fazla 2.3 gün girdi çıktı ortam da güzel bildiğim kampüs gibi herşey güzel

Erdisvs
Site Üyesi

Mesaj gönderen Erdisvs »

Sevgili admin 15 ay denetim yedim 5 ay kamu hizmeti cezası aldım , kamu hizmeti cezamda çalışırken sigortalı başka bir iş bulsam çalışabiliyormuyum yoksa kamu hizmeti cezamı çekmek zorundamıyım

tunavy26
Yeni Üye

Mesaj gönderen tunavy26 »

merhaba, daha önceki mesleğim olan deniz astsubaylığı zamanımda bir üstümü dava ettim ve haklı olduğum halde ast olduğum için bana ceza verilmiş ve bu sebeple denetim görüyorum. denetimli serbestlik sürecinde yapmam gerekenlerden sadece 3 imza kaldı. hakkımda yurtdışı yasağı var ve ben denizcilik mesleğini yapıyorum ve denetim bitince işe başlayacağım fakat uluslararası çalışıyorum, dolayısıyla yurtdışına çıkmam gerekiyor. denetimli serbestlik için atmam gereken imzalarda bitince denetim dosyam kapanacak. peki yurtdışı yasağımda kalkacak mı? yoksa kalkması için benim başvurmam mı gerekiyor?

Yurt dışı yasağınız kalkar

Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü »

Erdisvs yazdı:
22 Haz 2019 01:39
Sevgili admin 15 ay denetim yedim 5 ay kamu hizmeti cezası aldım , kamu hizmeti cezamda çalışırken sigortalı başka bir iş bulsam çalışabiliyormuyum yoksa kamu hizmeti cezamı çekmek zorundamıyım

Sigortalı başka bir işte çalışa bilirsiniz.
www.kararara.com

biits
Site Üyesi

Mesaj gönderen biits »

merhabalar, ocak ayinda ustumde 3 gram madde bulundugu icin 1 yil denetimli serbestlik aldim. denetimli serbestlik burosundan cagri kagidi geldi ve bugun gidip surecimi baslattim. internette okuduguma gore ilk cagridan sonra 5 gun icinde belirtilen bir saglik kurulusuna gidip idrar ornegi verilmesi gerektigi soyleniyordu ancak bugun bana kimse suraya gidip idrar testi ver demedi. ilk 3 ay ayda 1 vaka sorumlumun yanina gitmem (vaka sorumlusu ilk 3 ay gelmesen de olur dedi), ardindan ise bireysel gorusmelerin baslayacagi ve sonra grup calismalarina katilmam gerektigini soyleyen bir rehberlik ve iyilestirme programi takvimi verildi. ceza kadigimda tedavili denetimli serbestlik degil sadece denetimli serbestlik yaziyor. bir saglik kurumuna gidip idrar testi vermem gerekiyor mu, ya da bu islemi ilerleyen zamanlarda mi isteyecekler? yoksa hic mi boyle bir sey yapmam gerekmeyecek? tesekkurler.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman »

biits yazdı:
25 Haz 2019 18:29
merhabalar, ocak ayinda ustumde 3 gram madde bulundugu icin 1 yil denetimli serbestlik aldim. denetimli serbestlik burosundan cagri kagidi geldi ve bugun gidip surecimi baslattim. internette okuduguma gore ilk cagridan sonra 5 gun icinde belirtilen bir saglik kurulusuna gidip idrar ornegi verilmesi gerektigi soyleniyordu ancak bugun bana kimse suraya gidip idrar testi ver demedi. ilk 3 ay ayda 1 vaka sorumlumun yanina gitmem (vaka sorumlusu ilk 3 ay gelmesen de olur dedi), ardindan ise bireysel gorusmelerin baslayacagi ve sonra grup calismalarina katilmam gerektigini soyleyen bir rehberlik ve iyilestirme programi takvimi verildi. ceza kadigimda tedavili denetimli serbestlik degil sadece denetimli serbestlik yaziyor. bir saglik kurumuna gidip idrar testi vermem gerekiyor mu, ya da bu islemi ilerleyen zamanlarda mi isteyecekler? yoksa hic mi boyle bir sey yapmam gerekmeyecek? tesekkurler.
Sizin tedavili denetimli serbestlik değil yani tedavi işlemi yoktur sadece denetim. Elinizdeki programa uyun yeter

WWW.KARARARA.COM