Forum ana sayfa GENEL FORUMLAR İnternet Siteleri, Hukuki Yazılım ve Programlar Erkek Giyim Sitesi Modayitikla

Erkek Giyim Sitesi Modayitikla

İnternet Siteleri, hukuk siteleri, hukuk programları ve yazılımları, UYAP, ticari hukuk sistemleri, internet, bilişim hukuku vs. teknoloji paylaşım platformu...

Mesaj 03 Ara 2018 22:12
Editör Kıdemli (***) Üye

Bu zaman kadar bir çok online alışveriş sitesinin tanıtımını gerçekleştirdik bunlar genelde her türlü ürünün satıldığı mağazalardı bu sefer sizlere bir giyim sitesi tanıtmak istiyorum; ama en baştan söyleyeyim bu bir erkek giyim sitesi yani ilgisini çekmeyenler yazıyı okumayabilirler.

Modayitikla erkeklere özel bir giyim sitesi www.modayitikla.com adresinde müşterileriyle buluşuyorlar. Sitede kot pantolondan şorta, tişörtten monta kadar envai çeşit ürün var. Dikkatimi çeken modayitikla'nin tarz olarak sokak giyim tarzını benimsemiş olması. Bu kadar geniş bir genç kitlenin takibine girmeleri sanırım bu yüzden.

Ürünler son derece kaliteli ve her yerde kolaylıkla bulamayacağınız tarzda modeller. Modayi yakında takip eden bir ekipleri olduğu çok açık. Fiyatlara gelince ürün kalitesine göre gayet normal aslında. Birçok ödeme yöntemi sunuyorlar, kapıda ödeme ve şeffaf kargo, kredi kartı taksit, havale indirim vb ödeme yöntemleri mevcut.

Ben müşteri hizmetlerini aradım sıkılmadan usanmadan her sorumu memnuniyetle cevapladılar ve bu bana oldukça güven verdi. Tabi ki alışveriş yapmadan elime ne geçeceğini bilemezdim o yüzden sembolik de olsa bir ürün satın aldım , aldığım ürün bir gömlekti.
Ben ödememi taksitle yani kredi kartı ile yaptım. Ürün aynı gün kargoya teslim edildi ve ertesi gün öğleden sonra elim geçti. Bu hız çok mutlu etmişti beni. Heyecanla paketi açtım, tam olarak satın almış olduğum ürün ve beden elime ulaştı. Gömleğin heryerini kontrol ettim dikişlerine kadar muntazamdı ve gerçekten göründüğünden daha kaliteliydi. Öyle iki yıkama ile çekecek ürünlerden olmadıgı ortadaydı. Giydiğimde ise beden tam olarak üzerime oturdu.

Ben yine de numaradan da olsa ürün iade edeceğimi söylemek istedim firmaya sırf iade kabul edecekler mi diye öğrenmek için aradım müşteri hizmetlerini ürünü beğenmediğimi ve iade etmek istediğimi söyledim Hemen iade işlemleri için bilgilendirme yaptılar ve memnuniyetle iade ve değişim kabul ettiklerini bunun benim en doğal hakkım olduğunu söylediler. Bu kadarı benim için yeterliydi elbette böylesine kalite bir gömleği iade etmeyecektim. Modayitikla.com kendi sektöründe oldukça başarılı ve güvenilir bir firma alışverişlerim mutlaka devam edecek.

• POPULER KONULAR

Dön İnternet Siteleri, Hukuki Yazılım ve Programlar