Forum ana sayfa GENEL FORUMLAR İnternet Siteleri, Hukuki Yazılım ve Programlar Sem Akademi Uzaktan Eğitim

Sem Akademi Uzaktan Eğitim

İnternet Siteleri, hukuk siteleri, hukuk programları ve yazılımları, UYAP, ticari hukuk sistemleri, internet, bilişim hukuku vs. teknoloji paylaşım platformu...

Mesaj 24 Ara 2018 00:17
Editör Kıdemli (***) Üye

Gündelik yaşamın zorlu koşuşturmasının hepimiz farkındayız. Yalnızca sıradan bir güne bakıldığında bile, nefes alınamayacak kadar yoğun programlarla karşılaştığımız ve bunlarla başa çıkmaya çalıştığımız gerçeği ile yüz yüze gelmekteyiz.

Gündelik yaşamın yoğunluğunu oluşturan etmenlerden en önemlisi belki de gitgide büyüyen şehirlerle birlikte bitmek tükenmek bilmeyen yollarda geçirilen uzun zamanlar olacaktır. Ancak yaşadığı hayatı bir zulüm olarak görmekten sıkılan ve bu noktadan itibaren kendi kişisel gelişimine yönelik de birçok girişimde bulunabilecek gücü ve kararlılığı kendisinde bulabilen insanlar için her yol tıkanmış durumda değil! Sem Akademi Uzaktan Eğitim Programları ile siz nerede olursanız olun eğitim sizin yanınıza gelmenin bir yolunu bulacaktır.

Sen Akademi uzaktan eğitim sistemi uzun yıllardır bu konuda çalışan insanların özenli ve dolu dolu hayalleri ile inşa edilmiş bir akademi programıdır. Sem Akademi ile içinde yaşadığı dünyanın bir parçası olabilecek kadar cesur olan insanlar NLP Eğitimi, Yaşam Koçluğu Eğitimi, Masal Terapisi birbirinden farklı alanlarda birçok farklı konuda bilgi alma şansına ve buna istedikleri zaman, istedikleri yerde, istedikleri saatte ulaşma ayrıcalığına sahip olacaklardır.

Sem Akademi Uzaktan eğitim programları sayesinde bağımsız birçok farklı alandan birçok farklı kategoride eğitim ve sertifika hizmetini parmaklarınızın ucunda bulacaksınız. Örneğin nörolojik temelleri diğer programlarımıza oranla daha yoğun olan NLP Eğitimi programımızı ele alalım. NLP eğitim sırasında sinir dili (nörolojik dil, Neuro – Language) hakkında geniş ve ön açıcı bilgilere sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda NLP Eğitimi verebilme sertifikasına da sahip olarak başka insanların duyularının, sinir sistemlerinde otomatik olarak verilen tepkilerin incelenmesi ile birlikte daha özgün ve daha az dış etmene maruz kalmış bir biçimde yeniden yapılandırılmasına yardımcı olabileceksiniz.

Başka bir alandan devam edelim. Daha somut ve “biyolojik” bir alan olarak sayılabilecek bölümlerimiz arasında Yaşam Koçluğu Eğitimi de yer almakta. Bilişsel Davranışçı Terapi Modelleri esas alınarak geliştirilmiş olan yöntem ve sistemler aracılığıyla kişilerin yaşamlarında sürekli tekrarlayan bir türlü içinden çıkamadıkları ve artık yorucu ve bunun yanı sıra yıpratıcı bir hale gelmiş olan davranışlardan ve alışkanlıklardan ve bunların sebep oldukları esaretten kendilerini kurtararak daha kaliteli bir hayata adım atabilmek için düzenlenmiş olan yaşam koçluğu eğitimlerine olan talep gün geçtikçe artmaktadır. Bu talebin artışı da iş imkanlarını artırmaktadır. Kaliteli bir sertifika rakipleriniz arasından sıyrılmak için kuvvetli bir anahtar rolü üstlenecektir.

Son olarak daha spritüal bir yaklaşım belirleyen başka bir terapi olan Masal Terapisi hakkında bir şeyler söyleyelim. Masal terapisi, Sem Akademi ile Uzaktan Eğitim programlarının işlevselliği konusunda yeni bir katman açmaktadır. Evinizden de ulaşabileceğiniz bu terapi sayesinde kadim masallardan süzülen bilgi ve yönlendirmeler aracılığıyla aldığınız rehberlik hizmeti sonrasında yaşamınıza tam da kaldığınız yerden, gerçeğinizden kopmadan devam edebileceksiniz.

Sem Akademi ile uzaktan eğitim fırsatı hem yaşamınızı kolaylaştıracak hem de sizi eğitimin kaliteli kaynağına yakınlaştıracak.

Dön İnternet Siteleri, Hukuki Yazılım ve Programlar