Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Ankara Temizlik Şirketleri Kaliteli Hizmeti Hedefliyor!

İnternet Siteleri, hukuk siteleri, hukuk programları ve yazılımları, UYAP, ticari hukuk sistemleri, internet, bilişim hukuku vs. teknoloji paylaşım platformu...
Cevapla
Editör
Onaylı Üye
Mesajlar: 8035
Kayıt: 19 Oca 2015 14:48

Ankara Temizlik Şirketleri Kaliteli Hizmeti Hedefliyor!

Mesaj gönderen Editör »

Temizlik konusunda atmış olduğu adımlarda kaliteyi hedefleyen ankara temizlik şirketleri bugün de Ankara'nın pek çok yerinde güvenilir adımlar atıyor. Firmanın en önemli özelliği ise kurumsallaşma yolunda emin adımlarla ilerleyişi oldu. Kurulduğu ilk andan itibaren kalite anlayışını her geçen gün geliştirirken aynı zamanda toplam kalite standartlarına da önem gösteriyor. Peki, Ankara temizlik firmaları hangi ne iş yapıyor? Hizmet yelpazesi ne kadar geniş?
Tanitim_Resim.jpg
Tanitim_Resim.jpg (287.85 KiB) 962 kere görüntülendi

Periyodik Temizlik Hizmetleri

Evler, iş yerleri, ofisler, okullar, kamu daireleri, merdiven altları gibi alanlar için periyodik olarak temizlik hizmeti veriyor. Vermiş olduğumuz hizmetlerde ankara temizlik firmaları çerçevesinde güven teminatı veriyor. Temizlik hizmeti günlük, haftalık, aylık olarak müşterinin talebine göre yapılmaktadır. Gerekli şartlar konuşularak neticeye varılmakta, müşteri ve firma iş birliği noktasında doğru aracılığı yapmaktadır. Periyodik hizmetler konusunda Ankara Temizlik Şirketi olarak en uygun fiyatlara kaliteyi sunmayı hedefliyor. Yetiştirilen elemanlar kaliteli olup, hizmet içi eğitimleri tamamlanmıştır. Bu sebeple müşteriler uygun fiyatlara kaliteli hizmeti alırken, işe almış olduğu elemanları yetiştirmeye gerek kalmadan zamandan tasarruf sağlayacaktır

Endüstriyel Mutfak Temizliğinde Hızlı Çözüm

Toplu yemek hizmeti sunan firmaların iyi bir temizlik personeline de ihtiyacı olduğu inkar edilemez bir gerçektir. Her alanda olduğu gibi bu alanda da temizlik personel temini yapılmaktadır. Günlerce hareketli bir atmosferin yaşandığı endüstriyel mutfaklarda iş yerinin kendi mutfak personeli tarafından temizliğinin yapılması oldukça zordur. Bu sebeple Ankara Temizlik Şirketleri firmasından kaliteli hizmet almayı denemekte fayda var.

Geniş Hizmet Yelpazesi

Ankara Temizlik Şirketleri kaliteli bir firma olmasının yanı sıra geniş hizmet yelpazesine sahip bir firmadır. Periyodik temizlik ve endsütriyel mutfak gibi geniş hizmetler dışında ev temizliği, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama, fabrika temizliği, cilalama, temizlik makine kiralama gibi pek çok hizmet sunmaktadır. Hizmet yelpazesi geniş olup fiyatlar ise uygundur. Zamandan tasarruf etmek isteyen ve kaliteli temizlik bekleyen herkes Ankara Temizlik Firması ile iletişime geçmeli.


Cevapla