kararara.com 5. yılında...

kararara.com sitesi duyuruları ve güncellemeleri ile forum duyurularının yer aldığı paylaşım platformu...
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

kararara.com 5. yılında...

Mesaj gönderen Admin » 22 Kas 2015 20:38

Resim

kararara.com sitesi ilk kurulduğu günden itibaren 5. yılını bugün doldurmuş bulunmaktadır.

"Yargı kararlarının herkese açık olması ve aranılan kararların kolayca bulunabilmesi" ilkesiyle kurulan sitemiz bugün itibariyle 180.000 den fazla Yargı Kararını bünyesinde barındırmaktadır.

Ayrıca sitemizde bulunan Ceza Hesaplama, İnfaz Hesaplama, Yargılama Gideri Hesaplama, Vekalet Ücreti Hesaplama, Temyiz Dilekçesi Hazırlama vs. hukuk programlarından oluşan servislerimizle kullanıcılarımıza kolaylık sağlanmaktadır.

Forum alanlarımızda bulunan 50.000 den fazla hukuki soru cevap, makale, kanun şerhi vs. hizmetlerimizle de kullanıcılarımız hukuki konularda bilgilendirilmektedir.

Bu vesileyle sitemize olan ilgi ve katkılarından ötürü başta site gönüllülerimiz olmak üzere tüm üyelerimize bir kez daha teşekkür ediyor, saygı ve sevgilerimizi sunuyoruz.

Site Yönetimi

::9

İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

antipersonel
Kıdemli *** Üye

Re: kararara.com 5. yılında...

Mesaj gönderen antipersonel » 22 Kas 2015 20:48

5. Yılda Nice güzel yıllar dileğiyle.

Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü » 22 Kas 2015 21:32

Sayın Admin ve Global Moderatör Teoman beyi hiçbir menfaat ve çıkar gözetmeden bu özverili çalışma ve uğraşlarından dolayı öncelikle tebrik eder ve teşekkürlerimi sunarım.
Nice 5. Yıllar dileği ile.
www.kararara.com

beydoğan
Site Üyesi

Mesaj gönderen beydoğan » 22 Kas 2015 21:46

2 yıla yakın siteyi takip eden biri olarak,gerçekten site kurucusuna ve siteye hizmet edenlere helal olsun, bu güne kadar hiçbir üyenin mesajına cevap vermemezlik yapılmayıp konulara öz verili olarak yaklaşımları, kişileri kırmadan, incitmeden sorunlarına yardımcı olmayı kendilerine bir görev addeden bu değerli insanlara teşekkürü bir borç bilirim.

Hepinize saygılar sunuyorum.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 23 Kas 2015 10:59

Kararara.com Sitesini Kurup Faydalı Olması İçin Bu günlere Getire bilmesinde Büyük Mücadele ve Gayret Sarfeden Başta Sayın Admin Ve Diğer Üyelerimize Teşekkür Eder Başarılar Dilerim.

Nice 5. Yılları Birlikte Kutlamaya
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

hayatveyaşam
Site Üyesi

Mesaj gönderen hayatveyaşam » 23 Kas 2015 16:34

nice başarılı yıllara

Ali Murat Bülbül
Site Üyesi

Mesaj gönderen Ali Murat Bülbül » 23 Kas 2015 17:12

Daha Nice Yıllara dileklerimi sunmakla beraber, kararara.com sitesine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Zira şimdiye kadar hukuki soru ve sorunlarımın tümüne gecikmeden cevap verilmiştir. Ben de üstüme düşen görevi yapıp siteyi ve forumu bir çok meslektaşıma önerdim. Ancak kişisel bir ricam olacak site ve forumdaki kararları doğrudan twitterdan paylaşamıyorum. Sevgili adminimiz bu sorunu çözerlerse kendilerine bir kez daha müteşekkir olurum. İyi Çalışmalar tüm meslektaşlara...

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 24 Kas 2015 16:18

Ali Murat Bülbül yazdı:Daha Nice Yıllara dileklerimi sunmakla beraber, kararara.com sitesine ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Zira şimdiye kadar hukuki soru ve sorunlarımın tümüne gecikmeden cevap verilmiştir. Ben de üstüme düşen görevi yapıp siteyi ve forumu bir çok meslektaşıma önerdim. Ancak kişisel bir ricam olacak site ve forumdaki kararları doğrudan twitterdan paylaşamıyorum. Sevgili adminimiz bu sorunu çözerlerse kendilerine bir kez daha müteşekkir olurum. İyi Çalışmalar tüm meslektaşlara...
Sayın Ali Murat Bey,

Talebiniz doğrultusunda "Twitter'da Paylaş" butonu eklenmesini teknik gündeme aldık :) En kısa zamanda gerçekleştirileceğini bildirir, saygılar sunarız...
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

Cumhur Tonba
Site Üyesi

Mesaj gönderen Cumhur Tonba » 29 Nis 2016 10:19

Sayın Avukat Mehmet Gültekin Beyin sayfasındaki paylaşımlardan haberdar oldum sitenizle.
Ve güzel bir tesadüf. Kuruluş yıl dönümüne denk geldi.

Her şeyden önce özverili bir şekilde bizlere faydalı olacak bilgileri burada paylaşan herkese çok çok teşekkürler. Sağ olsunlar, var olsunlar.

Böylesine güzel, faydalı, bilgi dolu sitenin daha nice 5 yıllara ulaşması tek dileğimiz.

Selamlar, saygılar.

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 29 Nis 2016 11:11

Cumhur Tonba yazdı:Sayın Avukat Mehmet Gültekin Beyin sayfasındaki paylaşımlardan haberdar oldum sitenizle.
Ve güzel bir tesadüf. Kuruluş yıl dönümüne denk geldi.

Her şeyden önce özverili bir şekilde bizlere faydalı olacak bilgileri burada paylaşan herkese çok çok teşekkürler. Sağ olsunlar, var olsunlar.

Böylesine güzel, faydalı, bilgi dolu sitenin daha nice 5 yıllara ulaşması tek dileğimiz.

Selamlar, saygılar.

Sitemiz hakkındaki övgü dolu sözleriniz ve iyi dilekleriniz bizleri ziyadesiyle memnun etmiştir. Her zaman katkı ve ziyaretlerinizi beklediğimizi ifade eder, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

::9

kararara.com ailesi...