Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Forum Sitemizin Yeni Arayüzü

kararara.com sitesi duyuruları ve güncellemeleri ile forum duyurularının yer aldığı paylaşım platformu...
Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Re: Forum Sitemizin Yeni Arayüzü

Mesaj gönderen Güntülü »

Sağ olun.

www.kararara.com
yusufkeman04
Kıdemli ** Üye

Mesaj gönderen yusufkeman04 »

arkadaşlar neden konu açamıyorum?
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

yusufkeman04 yazdı: 04 Tem 2019 15:17 arkadaşlar neden konu açamıyorum?
Üyeliğiniz de bir engel yok aça bilirsiniz yukarıdaki uygulama yazılarını okursanız sizi bilgilendirecektir.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM
yusufkeman04
Kıdemli ** Üye

Mesaj gönderen yusufkeman04 »

üyelikte engel varmı yokmu siz takip edebilirsiniz.ben bilemem.yanlız yeni form açamıyorum?
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman »

yusufkeman04 yazdı: 04 Tem 2019 15:32 üyelikte engel varmı yokmu siz takip edebilirsiniz.ben bilemem.yanlız yeni form açamıyorum?
Göz atınız.
app.php/help/faq

WWW.KARARARA.COM
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

yusufkeman04 yazdı: 04 Tem 2019 15:32 üyelikte engel varmı yokmu siz takip edebilirsiniz.ben bilemem.yanlız yeni form açamıyorum?
Sayın Teoman Üstadın da söylediği gibi üyeliğinizle ilgili bir kısıtlama yok. Aldığınız hata veya uyarı nedir? Yeni başlık butonu mu görünmüyor, ya da farklı bir hata mı alıyorsunuz.

Ayrıca bu tür şahsi teknik sorunlarınız nedeniyle bu başlıkta ya da forum alanlarında paylaşım yapmayınız. Forumun altında bulunan bize ulaşın sayfasını kullanınız. Böylece forum kirliliğine neden olmamış olursunuz.

Bize Ulaşın
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Yeni forumumuza eklenen / güncellenen / düzeltilen bazı özellikler:

Foruma Kolay giriş:
Foruma kolayca giriş yapılabilmesi için, giriş bağlantısına tıklandığında ekranın ortasında basit ve hızlı bir lightbox popup (açılır-kapanır kutu) penceresi açılması sağlandı.

Adsız.png
Adsız.png (100.39 KiB) 2067 kere görüntülendi

AJAX Kayıt Kontrolü: Bu özellik sayesinde foruma ilk kayıt formundaki veriler AJAX ile kontrol edilir, böylece geçersiz ya da istenmeyen veri girişleri önlenebilir. Diğer taraftan kullanıcının daha kolay kayıt işlemini bitirmesi sağlanır. Örneğin Kullanıcı adı geçerliliği ve zaten kullanımda olup olmadığı kontrol edilir. E-posta adresinin geçerliliği ve zaten kullanımda olup olmadığı kontrol edilir. Şifrenin, güvenlik talimatları ile uyumluluğu kontrol edilir.
Şifre zorluk derecesi gösterilir ve bütün girdiler onaylanıncaya kadar kayıt formunun gönderilmesine izin verilmez.

Adsız11.png
Adsız11.png (45.46 KiB) 2067 kere görüntülendi

Üyelere Toplu Bildirim Gönderimi: Tüm forum üyelerine, ya da örneğin "Kıdemli * Üyeler" gibi forum gruplarına toplu forum bildirimi gönderme modülü eklendi. Bu sayede forum yönetimi ile üyeler arasındaki etkileşimi artırıp, güncel içtihatlardan, hukuki gelişmelerden ya da hukuk haberlerinden üyelerimizin anında haberdar olmalarına yönelik bir adım atılmış oldu.

euauea.png
euauea.png (48.81 KiB) 2067 kere görüntülendi

Sosyal Paylaşım Butonları: Bu özellik sayesinde kullanıcılar, konuları ve mesajları alttaki sosyal ağlarda kolayca paylaşabilirler:
Facebook, Twitter, Google+, Whatsapp ve devamı...

sosyal.png
sosyal.png (70.51 KiB) 2067 kere görüntülendi
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Sayfa Yükleniyor Göstergesi: Forumumuza eklenen bu özellikle, forum sayfalarının yüklenmesi sırasında ve paylaşımda bulunan üyelerimizin gönderileri foruma yüklenirken sayfa ortasında bir gösterge belirmesi sağlandı. Böylece aynı konunun ya da cevabın gönderilmesi tamamlanmadan tekrar gönderilmesi nedeniyle oluşan mükerrer konu gönderiminin engellenmesi amaçlandı.

Adsız.png
Adsız.png (132.84 KiB) 2036 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
İletişim:

Mesaj gönderen Admin »

Yeni forumumuza eklenen / güncellenen / düzeltilen bazı özellikler:

Başlıkları alfabetik sıralama: Bu özellik sayesinde forumlardaki konu başlıklarını seçilen harfe göre alfabetik olarak sıralayıp istenilen harfle başlayan başlıkları getirebilme imkanı sağlandı. Eski forumda bulunan bu özelliği aktif olarak kullanması nedeniyle yeni foruma da kazandıran Sayın Global Moderatörümüz Teoman Üstadımıza saygı ve sevgiyle...

Adsız1.png
Adsız1.png (89.73 KiB) 1984 kere görüntülendi

Konu Önizleme: Bu özellik sayesinde, forumlardaki bir başlık konusunun üzerine mouse ile gelindiğinde ilk mesajdan ya da son mesajdan (veya her ikisi) kısa bir metin alıntısı, yazarın avatarı ile birlikte küçük bir ipucu penceresinde görüntülenir. Kullanıcı tarafından kullanıcı kontrol panelinden konu önizlemesi etkinleştirilip kapatılabilir.

Yeni son konular: Daha önce forumumuzun üstünde bulunan ve alışılagelen son başlıklar modülü, yenisiyle değiştirildi. Yeni son konular son beş konuyu göstermekte ancak 15 sayfa ileriye gidilebilmektedir. Ayrıca yeni son konular özelliğinde kullanıcılar yönetim ayarlarını yok sayarak kendi tercihlerini seçebilir. Örneğin son konuların ekran konumu "Üst, alt ya da Sağ" olacak şekilde değiştirilebilir. Son mesaj gönderme zamanı yerine konu başlangıç tarihine göre sıralama mümkündür. Yine kullanıcılar tüm konular yerine sadece okunmayan konuları gösterecek şekilde ayarlama yapabilirler. Son olarak kullanıcılar gösterilecek konu sayısı da artırabileceklerdir.

Adsız.png
Adsız.png (54.94 KiB) 1994 kere görüntülendi
Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör

Mesaj gönderen teoman »

Sayın üstadım bu konuda sizi çok uğraştırdım ama gayet güzel olmuş çok teşekkür ederim elinize sağlık. Bu yapmış olduğunuz sıralama sistemi daha kullanışlı basit ve kolay, öncekinde konu başlığı ve artan sıra işlemini yaptıktan sonra harfi tıklayarak konu başlığına geliniyordu, şimdi ise harfi tıklayınca direk o harfle başlanan konu başlıklarına gelinip sayısal sıra olarak ta 10 ar 10 ar sayfa atlama imkanı çok iyi olmuş.

Teşekkürler.

WWW.KARARARA.COM