Yeni İnfaz Yasası Değişikliği - İnfaz - Yatar ve Denetimli Serbestlik Hesaplama Programı Nisan 2020 Güncellemesi Hk.

kararara.com sitesi duyuruları ve güncellemeleri ile forum duyurularının yer aldığı paylaşım platformu...
İrmaklar42
Yeni Üye

Re: Yeni İnfaz Yasası Değişikliği - İnfaz - Yatar ve Denetimli Serbestlik Hesaplama Programı Nisan 2020 Güncellemesi Hk.

Mesaj gönderen İrmaklar42 »

Adare yazdı: 27 Nis 2020 15:35 Basit cinsel suclarda ornegin 102/1 ceza 3 yildan az olduğunda yeni yasaya gore kapalı cezaevine gitmeden acik cezaevine, oradan covit izni ile eve mi gönderiliyor
yani kisacasi ; ornegin cezasi 2 yil 1 ay suc basit cinsel suc olan cezaevine girmeden 30 mayisa kadar izinli midir . ona gore tebligati beklemeden infaza başvuracağız. Teşekkürler.
Bu soruya cevap bulabildinizmi ne yaptınız aynı durumdayim

Menan34
Site Üyesi

Re: Yeni İnfaz Yasası Değişikliği - İnfaz - Yatar ve Denetimli Serbestlik Hesaplama Programı Nisan 2020 Güncellemesi Hk.

Mesaj gönderen Menan34 »

Merhaba iyi günler Benim daha önceki dosyam İçin cezaevinde kaldım koşullu salıverilmeyide bitirdim denetimlide ve bihakkım tarihim olan 02-07-2021 infazım bitecektir fakat Bir olaya karıştım suç tarihi 24.10.2019 02.02.2021 dün de ceza aldım ve istinafa gidecek sanırım infazım bitmiş olur burada suç tarihi mi yoksa onaylanma mı tarihi mi infazım yanar mı çok teşekkürler