Forum ana sayfa GENEL FORUMLAR İletişim, Görüş ve Öneriler SİTEMİZİN PERFORMANSI VE HIZI...

SİTEMİZİN PERFORMANSI VE HIZI...

kararara.com sitesi ve resmi paylaşım forumu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve istekleriniz ile site iletişim bilgilerinin yer aldığı paylaşım platformu...

kararara.com sitesinin performansı ve hızı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok İyi
26
70%
İyi
9
24%
Normal
2
5%
Kötü
0
Oy yok
Çok Kötü
0
Oy yok
Toplam oy : 37

husmenaga59 Kullanıcı avatarı
Site Üyesi

admin yazdı:
husmenaga59 yazdı:
site hızlı ancak arama yapabilmek için 3 mesaj atma zorunluluğu ve mesajların moderator onayindan geçmesi daha esnek olabilirdi.emsal karar taraması yapacam ancak bu sorunlara takıldım üye olur olmaz.

Merhaba,

Öncelikle sitemize olan ilginizden ve geri bildiriminizden ötürü teşekkür ederiz. Bahsetmiş olduğunuz konulardan "forum içi arama kısıtlaması" ile ilgili yakın zamanda paylaştığımız konu linkini aşağıdadır. Paylaşılan konuların moderatör onayından geçmesi ise forumumuzun ilk kurulduğu günden itibaren var olan bir gereklilik olup, güvenlik sebebiyledir.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarız.

Kararara.com Forum içi arama hakkında duyuru

Merhaba,30lu yaşlarının ortalarında 2000li yılların eski bir forumcusu olarak biraz garipsemiştim,hele mesajlarım onaydan geçtikten sonra yayınladığında.Forumlara uğramayalı uzun zaman olmuş,dün gece biraz inceleme fırsatım oldu sitenizi,bugün de nispeten bir iki arama yapabildim,beğendiğimi söyleyebilirim. Kuralları öğrendikçe alışıcam artık,başarılarınızın devamını dilerim.

Fear can hold you prisoner, hope can hold you be free.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Teşekkür ederiz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Önceki

Dön İletişim, Görüş ve Öneriler