Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Koronayı atlattım ama 1 ay mücadele ettim , şaka sanmayın aşınıza neyinize dikkat edin!!!

kararara.com sitesi ve resmi paylaşım forumu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve istekleriniz ile site iletişim bilgilerinin yer aldığı paylaşım platformu...
Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Koronayı atlattım ama 1 ay mücadele ettim , şaka sanmayın aşınıza neyinize dikkat edin!!!

Mesaj gönderen Birbilen »

Değerli dostlarım bu korona illeti şaka değil gerçek hemde ne gerçek, nefesini kesiyor öldürüyor geri diriltiyor insanı , aklını başından alıyor adamın. 1 ay mücadele ettim yoğun bakıma alındım ama sonunda çok şükür yendim bu zıkım hastalığı. İlk aşımdan sonra bulaştı böyle olunca daha sormuş atlatması. Siz siz olun aşılarınızı gününde tam olun. kendinizi çoluğunuzu çocuğunuzu koruyun. Allah biran önce bitirsin şu pis hastalığı inşallah.

Kafamı toplayıp sorularınıza çare olamıyorum kusuruma bakmayın, ama çok şükür iyileştim biraz gücümü toplayım yine aranızda olacam inşallah...

Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...
Korona çok fena bir hastalık, sakın hafife almayın, aşınızı olup kurallara uyun!
lacivertadam01
Site Üyesi

Re: Koronayı atlattım ama 1 ay mücadele ettim , şaka sanmayın aşınıza neyinize dikkat edin!!!

Mesaj gönderen lacivertadam01 »

çok geçmiş olsun..
xGaripx58
Yeni Üye

Re: Koronayı atlattım ama 1 ay mücadele ettim , şaka sanmayın aşınıza neyinize dikkat edin!!!

Mesaj gönderen xGaripx58 »

Üstadım çok geçmiş olsun Allah bir daha yaşatmasın inşAllah
burak1234
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen burak1234 »

Hocam gecmiş olsun kim aşı vursa 2 hafta sonra kordona oluyor bunu sürekli duyuyorum sosyal medyadan ne iştir anlamadım