SİTEMİZİN PERFORMANSI VE HIZI...

kararara.com sitesi ve resmi paylaşım forumu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve istekleriniz ile site iletişim bilgilerinin yer aldığı paylaşım platformu...

kararara.com sitesinin performansı ve hızı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Çok İyi
26
70%
İyi
9
24%
Normal
2
5%
Kötü
0
Oy yok
Çok Kötü
0
Oy yok

Toplam oy: 37

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: SİTEMİZİN PERFORMANSI VE HIZI...

Mesaj gönderen teoman » 28 Eyl 2013 02:11

Teşekkürler Muzaffer bey,Bizlerde sitenizdeki yayınlarınızın sıkı takipçisi olarak istifade ediyor ve Teşekkürlerimizi ve Saygılarımızı sunuyoruz.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

mirasema
Site Üyesi

Mesaj gönderen mirasema » 29 Eyl 2013 10:58

söylenecek fazla söz yok,sitenin hız ve performansı çok iyi,ben gereğince yararlanıyorum sitenin içinde bulunan herkezi tebrik ederim,
sağlıklı çalışmalar diler selamlarımı sunarım

mesut cengiz
Site Üyesi

Mesaj gönderen mesut cengiz » 30 Eyl 2013 17:50

Güzel bir paylaşım sitesi. ve ilgi güzel teşekkürler soru sorup cevap alınacak kısımlarda oluşturulsun

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 30 Eyl 2013 18:19

mesut cengiz yazdı:Güzel bir paylaşım sitesi. ve ilgi güzel teşekkürler soru sorup cevap alınacak kısımlarda oluşturulsun

Sayın Mesut cengiz, Hukuki Konularınız ile ilgili soru sorup, konularınız ile ilgili mesajlarınızı yaza bilecek ve cevap ala bileceğiniz Hukuk forumlarımız zaten bulunmaktadır.Yoksa başka bir hususumu dile getirmekistediniz.?

Saygılar.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

hbaycan
Kıdemli * Üye

Mesaj gönderen hbaycan » 30 Eyl 2013 19:18

Ben bu siteyi ilk kez google aracılığı ile buldum. Her ne derdim varsa burada paylaştım ve her derdim için bir yanıt aldım ve buldum. Sitede emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Özellikle teoman beye özel teşekkürlerimi sunarım. Diğer yönetici arkadaşlara da böyle bir site açtıkları için teşekkürler. Saygılar

poyraz_18
Kıdemli ** Üye

Mesaj gönderen poyraz_18 » 02 Eki 2013 10:47

Sitenizin her yönü ile mükemmel olduğunu düşünüyorum.Sürekli izliyorum ve Çok sık yararlanıyorum.Gönderilen mesajlar için teşekkürlerimi ve başarılarınızın devamı için en iyi dileklerimi sunuyorum. ::10

Kullanıcı avatarı
husmenaga59
Site Üyesi

Mesaj gönderen husmenaga59 » 19 Şub 2019 02:11

site hızlı ancak arama yapabilmek için 3 mesaj atma zorunluluğu ve mesajların moderator onayindan geçmesi daha esnek olabilirdi.emsal karar taraması yapacam ancak bu sorunlara takıldım üye olur olmaz.
Fear can hold you prisoner, hope can hold you be free.

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 19 Şub 2019 16:29

husmenaga59 yazdı:site hızlı ancak arama yapabilmek için 3 mesaj atma zorunluluğu ve mesajların moderator onayindan geçmesi daha esnek olabilirdi.emsal karar taraması yapacam ancak bu sorunlara takıldım üye olur olmaz.
Merhaba,

Öncelikle sitemize olan ilginizden ve geri bildiriminizden ötürü teşekkür ederiz. Bahsetmiş olduğunuz konulardan "forum içi arama kısıtlaması" ile ilgili yakın zamanda paylaştığımız konu linkini aşağıdadır. Paylaşılan konuların moderatör onayından geçmesi ise forumumuzun ilk kurulduğu günden itibaren var olan bir gereklilik olup, güvenlik sebebiyledir.

Anlayışınız için şimdiden teşekkür eder, saygılar sunarız.

Kararara.com Forum içi arama hakkında duyuru
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

cyberwarrior.tr
Site Üyesi

Mesaj gönderen cyberwarrior.tr » 19 Şub 2019 20:02

Sistemin hızı mükemmel fakat konulara mesaj yazma bölümü altta kayıp oldu 1 haftadır. Ayrı bir yerden mesaj atılıyor o da giderilirse süper olur.

Bilemediğim bilmediğim konulara sizin sayenizde ulaşıyorum size minnettarım.

Siz olmasanız birden fazla dosyadan ceza alma olasılığım artardı.

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 19 Şub 2019 20:08

cyberwarrior.tr yazdı:Sistemin hızı mükemmel fakat konulara mesaj yazma bölümü altta kayıp oldu 1 haftadır. Ayrı bir yerden mesaj atılıyor o da giderilirse süper olur.

Bilemediğim bilmediğim konulara sizin sayenizde ulaşıyorum size minnettarım.

Siz olmasanız birden fazla dosyadan ceza alma olasılığım artardı.
İlginizden ve katkılarınızdan ötürü biz teşekkür ederiz, ancak kaybolan nedir tam anlayamadık. :)
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.