Site yetkililerine ve kurucusuna teşekkür

kararara.com sitesi ve resmi paylaşım forumu ile ilgili her türlü görüş, öneri ve istekleriniz ile site iletişim bilgilerinin yer aldığı paylaşım platformu...
cemo1994
Site Üyesi

Site yetkililerine ve kurucusuna teşekkür

Mesaj gönderen cemo1994 » 04 Eki 2018 21:00

İnsanlar her ne kadar suça bulaşmayacağını, başına gelmeyeceğini düşünse de bir şekilde kendini hakim karşısında bulabiliyor. Sinirlerimize engel olamayıp yaptığımız bir hata yüzünden(belki de hakediyoruz çünkü yaptığımız şey hukuka aykırı ve burası bir hukuk devleti) kendimize bile yakıştırmayacağımız şekilde hükümlü, suçlu diye itham ediliyoruz. Gerek maddi olanaksızlıklar gerekse zaman bulamadığımızdan ötürü yargılandığımız davalar hakkında bir avukata danışamıyoruz. Kararara.com sitesi yetkilileri ve diğer ilgililer sayesinde kafamda ki tüm soru işaretlerini giderdim. Karşılık beklemeden, bunu bir görev edinip sorduğumuz tüm sorulara verdiğiniz cevaplar ve ilginiz için sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Re: Site yetkililerine ve kurucusuna teşekkür

Mesaj gönderen teoman » 05 Eki 2018 09:17

cemo1994 yazdı:İnsanlar her ne kadar suça bulaşmayacağını, başına gelmeyeceğini düşünse de bir şekilde kendini hakim karşısında bulabiliyor. Sinirlerimize engel olamayıp yaptığımız bir hata yüzünden(belki de hakediyoruz çünkü yaptığımız şey hukuka aykırı ve burası bir hukuk devleti) kendimize bile yakıştırmayacağımız şekilde hükümlü, suçlu diye itham ediliyoruz. Gerek maddi olanaksızlıklar gerekse zaman bulamadığımızdan ötürü yargılandığımız davalar hakkında bir avukata danışamıyoruz. Kararara.com sitesi yetkilileri ve diğer ilgililer sayesinde kafamda ki tüm soru işaretlerini giderdim. Karşılık beklemeden, bunu bir görev edinip sorduğumuz tüm sorulara verdiğiniz cevaplar ve ilginiz için sonsuz teşekkürler iyi ki varsınız.

Rica ederiz, biz teşekkür ederiz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

Kullanıcı avatarı
Admin
Site Yöneticisi
Meslek: Hukukçu
İletişim:

Mesaj gönderen Admin » 05 Eki 2018 09:56

Merhaba,

Öncelikle sitemize olan ilgi ve övgülerinizden ötürü biz teşekkür ederiz.

Kararara.com sitesi olarak hukukun herkese eşit olarak dağıtılması gerektiği ilkesinden hareketle, yargı kararlarını halkımız ile paylaşarak ve hukuki sorulara içtihatlar ışığında cevap vererek bu ilkeye bir nebze olsun katkıda bulunabiliyorsak ne mutlu bize!

Saygılarımızla...
İlkemiz, hukukun adaletli dağıtılabilmesi için yargı kararlarının paylaşımına daha çok önem vermektir.
kararara.com sitesi, paylaşılan kararların yargısal faaliyetlerde kullanılmasında herhangi bir hak ve sorumluluk kabul etmemektedir.

ugura
Kıdemli *** Üye

Mesaj gönderen ugura » 05 Eki 2018 13:20

Daha önceden bu tip bir baslıkda ben acmıstım,ancak ne kadar teşekkür etsek az,buraya magdurda,suphelide,tanıkta,sanıkta herkes geliyor,ancak sitedeki yetkililer hepimize aynı oranda yaklaşıyor,uslup desen mukemmel,ben hepsine ayrı ayrı teşekkür edıyorum,iyi varsınız

natpark
Site Üyesi

Mesaj gönderen natpark » 05 Eki 2018 17:15

Aynen bende Admin, Teoman Abi, ... abi başta olmak üzere tüm yetkililere teşekkür ediyorum. Hiç bir mecburiyetleri olmamasına rağmen bu kadar insanın dertlerine olayın detayını bildikleri kadar yardımcı oluyorlar. Bende onlara sürekli dua ediyorum.

Kullanıcı avatarı
Güntülü
Moderatör

Mesaj gönderen Güntülü » 05 Eki 2018 18:00

Bizlerde teşekkür ederiz sizlere bir nebze olsun yardımcı ola biliyor isek bizde bundan mutluluk duyarız.
www.kararara.com

suskunevrn
Site Üyesi

Mesaj gönderen suskunevrn » 14 Ara 2018 09:36

Gerçekten teşekkürler bir çok bilgiye ulaşabildim buradan.

Kullanıcı avatarı
teoman
Global Moderatör
Meslek: "Haksızlığa sapıp bütün insanların senin peşinden gelmeleri yerine, adaletli davranıp tek başına kalman daha iyidir."

Mesaj gönderen teoman » 14 Ara 2018 10:03

Teşekkür ederiz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM