Vodafone alacağım

Sözleşme, Alım Satım, Bağış, Kefalet, Vekalet, Tazminat Davaları, Kusur Sorumluluğu, Sebepsiz Zenginleşme, Haksız Fiil, Faiz, Temerrüt Faizi, Gecikme Faizi, Zamanaşımı...
Dilahanzade
Site Üyesi

Vodafone alacağım

Mesaj gönderen Dilahanzade »

Merhaba
Vodafon ile alakalı daha öncede yazmıştım ana problem hâlâ çözülebilmiş değil. Vodafonun dosyalarına bakan İlhan duman hukuk bürosu olmayan borcumdan dolayı maaşıma haciz koymuştu ve ben parayı ödemek zorunda kalmıştım. Daha sonra tüketici hakem heyeti beni haklı buldu ve Vodafone ‘a icra takibi başlattım. Vodafonun dosyalarına bakan İlhan duman hukuk bürosu bana kendilerine İtiraz dilekçesi yazmamı dileKöşeye üç imza atmamı ve kimlik fotokopimi göndermemi istedi. Böylelikle paramı geri alabilecekmişim. Bu hukuk bürosu bana hiç güven vermediğinden tereddütte kaldım dilekçede üç imza ne anlama gelir? Kimlik fotokopimi gönderirsem sorun yaşarmıyım? Birde yanlış beyan ve yönlendirmelerle beni oyalIyorlar Tekrardan borç çıkarıyorlar bana. Bu hukuk bürosunu adalet bakanlığına ve İstanbul barosuna şikayet etsem cezalarını bulurlar mı? Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim