Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Borçlar Hukuku BORÇLUNUN AKRABALARINA HABER VERMEK

BORÇLUNUN AKRABALARINA HABER VERMEK

Sözleşme, Alım Satım, Bağış, Kefalet, Vekalet, Tazminat Davaları, Kusur Sorumluluğu, Sebepsiz Zenginleşme, Haksız Fiil, Faiz, Temerrüt Faizi, Gecikme Faizi, Zamanaşımı...

murat5144 Kıdemli (*) Üye

Merhaba

Bankaya olan borcumdan dolayı Hukuk bürosu beni aradı ödemem yapmam gerektiğini aksi halde icra işlemine başlanacağını söyledi; Bende şuanda ödeme durumum yok zaten olsa icraya kadar bu işimi uzatmayacağımı söyledim ve daha önceden bir başka bankaya borcumdan dolayı icra işlemi olduğunu sırasını beklemesini söyledim bunun üzerene benim eşimin akrabaları dahil herkesi arayıp borçtan dolayı haberdar edeceğini söyledi ve gerçekten de abimin eşini arayıp durumu anlatmışlar, ben bu tacizlere karşı ne yapmalıyım nasıl engel olabilirim?

Saygılarımla

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

murat5144 yazdı:
Merhaba

Bankaya olan borcumdan dolayı Hukuk bürosu beni aradı ödemem yapmam gerektiğini aksi halde icra işlemine başlanacağını söyledi; Bende şuanda ödeme durumum yok zaten olsa icraya kadar bu işimi uzatmayacağımı söyledim ve daha önceden bir başka bankaya borcumdan dolayı icra işlemi olduğunu sırasını beklemesini söyledim bunun üzerene benim eşimin akrabaları dahil herkesi arayıp borçtan dolayı haberdar edeceğini söyledi ve gerçekten de abimin eşini arayıp durumu anlatmışlar, ben bu tacizlere karşı ne yapmalıyım nasıl engel olabilirim?

Saygılarımla

Bu konuda C. savcılığına aynen suç duyurusunda bulunarak ağbeyinizin eşini de olayın tanığı olarak gösterip şikayetinizi yapınız.

HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Borçlar Hukuku