Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Borçlar Hukuku Bankanın eski satılan ev için araması

Bankanın eski satılan ev için araması

Sözleşme, Alım Satım, Bağış, Kefalet, Vekalet, Tazminat Davaları, Kusur Sorumluluğu, Sebepsiz Zenginleşme, Haksız Fiil, Faiz, Temerrüt Faizi, Gecikme Faizi, Zamanaşımı...

ases01 Site Üyesi

İyi günler benim ipotekli bir evim var dı (%90 a yakın banka ipoteği) borsada batınca evi sattım ve banka ipoteği kesilince elime kalan az para ile de elden borçlarımı ödedim ama borç çoktu tabi sonra kredi kartı borçlarımı ödeyemez duruma geldim ve bankalarla icralık olduk şimdi 2.5 yıldır icrada bekleyen banka şimdi eviniz varmış satmışsınız dava açacağım diyor bende ev zaten bankanındı parayı oraya ödedim dedim ama dava açacaklarını söylediler sizce bu dava ne olur zaman aşımı var mıdır. Teşekkürler.

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

ases01 yazdı:
İyi günler benim ipotekli bir evim var dı (%90 a yakın banka ipoteği) borsada batınca evi sattım ve banka ipoteği kesilince elime kalan az para ile de elden borçlarımı ödedim ama borç çoktu tabi sonra kredi kartı borçlarımı ödeyemez duruma geldim ve bankalarla icralık olduk şimdi 2.5 yıldır icrada bekleyen banka şimdi eviniz varmış satmışsınız dava açacağım diyor bende ev zaten bankanındı parayı oraya ödedim dedim ama dava açacaklarını söylediler sizce bu dava ne olur zaman aşımı var mıdır. Teşekkürler.

Bankada bu işin olmayacağını biliyor da acaba karşımdakini nasıl sıkıştıra bilirim gibisinden bir söz sarf etmiş. Sizde vallahi böyle bir imkan varsa hiç durmayın ve bir daha da beni sakın aramayın deseydiniz.
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

ases01 Site Üyesi

çok teşekkürler hocam

teoman Kullanıcı avatarı
Global Moderatör

Rica ederim
HAYATTA KÜÇÜMSEME HİÇBİR KİMSEYİ NOKTA DA KÜÇÜKTÜR AMA BİTİRİR CÜMLEYİ.

WWW.KARARARA.COM

• POPULER KONULAR

Dön Borçlar Hukuku