Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

Apartmanda izinsiz bakım yapılması

Sözleşme, Alım Satım, Bağış, Kefalet, Vekalet, Tazminat Davaları, Kusur Sorumluluğu, Sebepsiz Zenginleşme, Haksız Fiil, Faiz, Temerrüt Faizi, Gecikme Faizi, Zamanaşımı...
Cevapla
Srnl76
Yeni Üye
Mesajlar: 2
Kayıt: 19 Mar 2021 08:41

Apartmanda izinsiz bakım yapılması

Mesaj gönderen Srnl76 »

Öncelikle şunu belirtmek isterim. Yanlış başlıkta açmış olabilirim.3 ay once kadar apartmanda üst kattaki 2 komşu apartmanda çatıya (dam) bakım yapicaz dediler.para toplayacağız ince bişey dokucez dama dediler.bunu söyledikleri sırada tadilata başlamışlar. Kimse onay vermedi.mulk sahiplerinin bilgisi dışında bir beton firmasiyla anlaşıp dama 42 ton çimento dokturmusler.tabii apartmanda ufak tefek çatlaklar oluştu.zararsiz dediler.apartman para toplayıp deprem testi yaptırdı.bina 95 yılında yapılmış. Sonuç yüzde 35 hasarlı cıktı. Ancak küçük yerde oturduğumuz için araya hatır gönül işleri girmiş. Test yapan firma diyor ki apartman zaten sakattı. Bu çimentonun etkisi olmamıştır. Belediyeden izin almadan,mühendis olmadan bu komşuların yaptığı tadilatın ve çimento firmasının bu işte bir sorumluluğu,cezası var mıdır öğrenmek istiyorum. İlginize şimdiden teşekkür ederim.


Srnl76
Yeni Üye
Mesajlar: 2
Kayıt: 19 Mar 2021 08:41

Re: Apartmanda izinsiz bakım yapılması

Mesaj gönderen Srnl76 »

Yardimci olur musunuz lutfen
Cevapla
  • Benzer Konular
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Son mesaj