Forum ana sayfa EMSAL KARAR TALEP FORUMLARI Ticaret Hukuku Vodafone haksız kazanç sağlıyor

Vodafone haksız kazanç sağlıyor

Ticari İşletme, Tacir, Anonim ve Limited Şirketler, Sigortacılık, Deniz Ticareti, Taşıma, Çek, Bono, Kıymetli Evrak, Kambiyo Senetleri, Kooperatifler, Kollektif ve Komandit Şirketler...

KuRŞuN Site Üyesi

selam yaklasık 2 sene vadafon internet kullandım sonrasına sozlesmem bitince faks yolu ile dılekce ıstedıler kapatmak ıcın faks yolu ile bu ınternetımın kapanmasını istedım borcum yokdu vadofonu kapadım ve ttnet kulllanmaya basladıM yaklasık 8 aydır ttnet kullanmama ragmen vadafon 8. ayın ve 9.ayın ınternetını kullandıgım gerekcesı ıle 2 aydır fatura gonderıyor kendılerınce kullandıgım ınternetı 6 ay booyunca dondurmuslar ve kendı kafalarına gore acmıslar yalnız ben bi hat uzerınden ev ınternetı kullanıorum oda ttnet vadafon bana 136 tl lık fatura yollamıslar ama ben cektıgım faksda dondurmaları ıcın talımat vermedım N yapmam lazım tŞkler ayrıca 136 tl odemedım dıerek ınternetı kestık dıolar ama ben su anda ınternetımı sıkıntısız kullanıorum ttneti

• POPULER KONULAR

Dön Ticaret Hukuku