Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

İSKAN RUHSATI OLMAYAN BİNAYA İSKİ ABONELİĞİ HK.

Ticari İşletme, Tacir, Anonim ve Limited Şirketler, Sigortacılık, Deniz Ticareti, Taşıma, Çek, Bono, Kıymetli Evrak, Kambiyo Senetleri, Kooperatifler, Kollektif ve Komandit Şirketler...
ENES ÇELİK
Yeni Üye

İSKAN RUHSATI OLMAYAN BİNAYA İSKİ ABONELİĞİ HK.

Mesaj gönderen ENES ÇELİK »

Merhaba
2009 yapi ruhsatı bulunan binamızla ilgili mütahit firma asansörü yatırmayıp ve iskan almadan iflas etmiştir. Ve binanın iskan belgeside yoktur. Doğalgaz ve elektrik abonelikleri ferdi olarak Biz daire sakinleri adına gelmektedir. Fakat iski su faturası binaya tek fatura olarak gelmekte ve süzme sayaçlara istinaden dairelere paylaştırmaktayız. Biz iski su faturası aboneliği yapmak istediğimizde ilçe belediyesi ve iski iskan belgesi olmadan abonelik olmayacağı bilgisini vermişlerdir. İlçe belediye ile görüştüğümüzde binanızın asansörünü yaptırın size bu konuda yardimcı olalım dediler . Bizde buna istinaden asansörümüzü yaptırdık . Sonra belediye ile görüştüğümüzde olmaz demektedir ler . Ben de ilçe belediyeye diyorum ki; doğalgaz aboneliğim var elektrik aboneliğim var . Sadece su aboneliğim yok. İzin verin abonelik yaptıralım yok izin veremeyiz demektedir ler. Bu konuda tarafınızdan siz değerli görüşlerini almak isteriz. ve nasıl bir yol izleyebiliriz.
Saygılarımla

Kullanıcı avatarı
Birbilen
Moderatör
Meslek: Emekli Hukuk Adamı

Re: İSKAN RUHSATI OLMAYAN BİNAYA İSKİ ABONELİĞİ HK.

Mesaj gönderen Birbilen »

Çifter çifter konu açtığın için diğer başlığında cevapladım:
viewtopic.php?f=47&t=431254&p=726482#p726482
Bir bilene sor...
Bağımlılığı bırakın! Damarlarınızdaki asil Türk kanını kirletmeyin...
Korona çok fena bir hastalık, sakın hafife almayın, aşınızı olup kurallara uyun!