Foruma girişte hatalı şifre uyarısı ya da başkaca sorun yaşayan üyelerimiz bu bağlantıdan destek talebinde bulunabilirler.

İcra mahkemesi hk?

Ticari İşletme, Tacir, Anonim ve Limited Şirketler, Sigortacılık, Deniz Ticareti, Taşıma, Çek, Bono, Kıymetli Evrak, Kambiyo Senetleri, Kooperatifler, Kollektif ve Komandit Şirketler...
baranerdem
Yeni Üye

İcra mahkemesi hk?

Mesaj gönderen baranerdem »

19 günde yırtılan ayakkabımı değişmedikleri incelemeye, alıp 21 iş gününde haber vermedikleri ve ürününüz onarıldı deyip onarılmayan ürünü bana verdikleri için In Street mağazasını Tüketici Hakem Heyetine verdim ve malın yenisi ile değiştirilmesi kararı çıktı. Mağazaya gittiğimde aynı ayakkabıdan olmadığı ve getirilemeyeceği, ayakkabıya verdiğim para kadar ayakkabı alınabileceği söylendi. Çıkan karar aynı ürünün sıfırının verilmesi yönünde ama bana bunu teklif ettiler. İyi niyet gösterip kabul ettim fakat o paraya ayakkabı bulamadım çünkü üzerinden 6-7 ay geçti ve hepsi pahalıydı. Hem kaç kere kural çiğniyorlar dediklerini yapmıyorlar ürünlerinin arkasında durmuyorlar hem tüketici hakem heyetinin kararına uymuyorlar. icra mahkemesine versem sonuç alır mıyım